Üreten Kadınlara Destek

Hürriyet, KOİDER’in festivalinde üreten kadınları yalnız bırakmadı   İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği’nin (KOİDER), 2’ncisini düzenlediği KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali’ne katıldı Üreten kadınların..

Üreten Kadınlara Destek

Hürriyet, KOİDER’in festivalinde üreten kadınları yalnız bırakmadı

 

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği’nin (KOİDER), 2’ncisini düzenlediği KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali’ne katıldı

Üreten kadınların her zaman yanında olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 2. KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali’nde KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz ve stant açan kadınları yalnız bırakmadı. Başkan Hürriyet, başkan yardımcısı Sibel Solakoğlu ile birlikte, dernek üyelerinin 41 Burda AVM’de açtığı üretim ve tanıtım stantlarını tek tek gezerek kadınlarla sohbet etti.

ÜRETEN KADINLARA DESTEK

Hürriyet, üretimin içerisinde yer alan kadınlara her zaman destek vermeye hazır olduklarını kaydetti. Başkan Hürriyet, kadınların ürünlerini İzmit Belediyesi Çınar Halk Market ve İzmit Çarşısı’nda sergileyerek daha geniş kitlelere ulaştırabileceklerini aktardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL