Vali Yavuz’a “GİLEM” hediyesi

Dilovalı Ağrılılar’dan Vali Yavuz’a “GİLEM” hediyesi Dilovası Ağrılılar Derneği Başkanı Şerif Bozkurt ve yönetimi Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ettiler. Ziyarette Dilovalı kadınlar tarafından üretilen “GİLEM” marka el dokuma halı..

Vali Yavuz’a “GİLEM” hediyesi

Dilovalı Ağrılılar’dan Vali Yavuz’a “GİLEM” hediyesi

Dilovası Ağrılılar Derneği Başkanı Şerif Bozkurt ve yönetimi Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ettiler. Ziyarette Dilovalı kadınlar tarafından üretilen “GİLEM” marka el dokuma halı hediye edildi.

Dilovası Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şerif Bozkurt ve yönetimi Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette dernek çalışmaları hakkında Vali Yavuz’a bilgiler veren Başkan Bozkurt, derneklerinin amaçlarının Dilovası’nda ikamet eden Ağrılı hemşerileri arasında dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak olduğu kadar Dilovası’nın sorunlarına da çözüm aramak olduğunu belirtti.

VALİ YAVUZ’A GİLEM HALI HEDİYE ETTİ

Bozkurt ayrıca Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in kurdurduğu Kadın Kooperatifi’nin “GİLEM” markası ile ürettiği el dokuma halısını Vali Yavuz’a hediye ederken “Kocaelimizin tüm ilçelerinde olduğu gibi kıymetli eşleri ile Dilovası’nda da kapı kapı dolaşarak hemşerilerimizin dertleriyle dertlenen ve devletin şefkatini, sıcaklığını hissettiren Sayın Valimiz Seddar Yavuz’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz”dedi.

VALİ YAVUZ TEŞEKKÜR ETTİ

Görevlerinde başarılar dileyen ve ziyaretten dolayı teşekkür eden Vali Yavuz ise Dilovası’nda ki hemşerileri için önemli çalışmalara imza atan Dilovası’nın sorunlarıyla yakından ilgilenen Dilovası Ağrılılar Derneği Başkanı Şerif Bozkurt ve yönetimine başarılar dileyerek el dokuma halı içinde teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL