Vatandaşları çileden çıkarttı

Çözüm Yerine Sorun Üretiyorlar ! Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı yaptığı açıklama ile yeni çöp konteynerlerini gündeme getirdi.  Çayırova Belediyesi’nin ilçede başlattığı çöp konteynerlerini yer altına alma çalışmaları daha..

Vatandaşları çileden çıkarttı

Çözüm Yerine Sorun Üretiyorlar !

Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı yaptığı açıklama ile yeni çöp konteynerlerini gündeme getirdi.

 Çayırova Belediyesi’nin ilçede başlattığı çöp konteynerlerini yer altına alma çalışmaları daha yolun başında çözüm yerine sorun çıkardı.

Görme engelli vatandaşların, tekerlekli sandalye kullanan vatandaşların ve çocukların kaldırımdan yola inmesine sebep olan çalışma Çayırovalı vatandaşları çileden çıkarttı.

Çöp konteynerlerini  yer altına almak için kaldırımların ortasına yapılan yeni çöp konteynerleri vatandaşların kaldırımı kullanmalarını zorlaştırmanın yanı sıra kaldırımların bozuk halde bırakılmasından dolayı da görüntü ve çevre kirliliğine sebep oluyor.

Çayırova Belediyesi whatsapp hattına bildirilen bu duruma karşılık belediye whatsapp hattından, revize yapılarak durumun düzeltileceği geri dönüşü yapılan Çayırovalı vatandaşlar; madem revize yapılacak neden bu şekilde yapılarak bize zorluk çıkarılıyor ve neden bir iş iki defa yapılarak paramız israf ediliyor sorularını soruyor.

İlçede birçok otobüs durağının da yayaların, görme engelli vatandaşların ve tekerlekli sandalye kullanan vatandaşların geçişine engel olacak şekilde hizmet verdiğini (!) belirten Çayırovalılar, Çayırova Belediyesi’nin kaldırımları düzenlemekten aciz oluşuna bir an önce son vermesini ve vatandaştan gelen tepkilere bir an önce cevap vermesini istediler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL