Ekonomi Genel Güncel Manşetler Surmanset

Vergi Dairesi Başkanından KSMMMO’ ya ziyaret

Kocaeli Vergi Dairesi Başkan Vekili Halil İbrahim Temiz ve beraberindeki grup müdürleri Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Halil İbrahim Temiz ve beraberindeki grup..

Vergi Dairesi Başkanından KSMMMO’ ya ziyaret

Kocaeli Vergi Dairesi Başkan Vekili Halil İbrahim Temiz ve beraberindeki grup müdürleri Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Halil İbrahim Temiz ve beraberindeki grup müdürleri Levent Sensoy, İskender Bahçebaşı ve Mustafa Küçükbalkaya Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na Vergi Haftası dolayısıyla ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci Güngör, Yönetim Kurulu üyeleri Hamit Akbulut,  Taner Öner, Veysel Çelik ve muhasip üye Sayit Aydın hazır bulundu.

İŞBİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK

Ziyarette konuşan Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Halil İbrahim Temiz, “Vergi Dairesi Başkanlığımız ile KSMMMO arasındaki mevcut işbirliğimizin ve dayanışmamızın artarak devam edeceği inancındayız. Meslek mensuplarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

SÜREKLİ EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, “Tüm dönemlerde olduğu gibi sizin dönemde de Vergi Dairesi Başkanlığı ile işbirliğimiz devam edecek. Meslek mensuplarının çıkan yasaları daha yakından takip etmesi için sürekli eğitimlerimiz devam edecek. Bu konuda da Vergi Dairesi tarafından eski dönemlerde olduğu gibi yine eğitimlerin devam etmesi meslek mensuplarına daha çok faydalı olacağı kanaatindeyiz” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL