Genel Manşetler Teknoloji

Yağan Karda canla başla çalışıyorlar.

SEDAŞ’ın Yağan Karda Başarılı Mücadelesi SEDAŞ Bolu, Düzce ve Sakarya da kendini hissettiren kar yağışında sahada çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ekipleri ile anında arızalara müdahale eden ekipler karın etkili olduğu yüksek alanlarda..

Yağan Karda canla başla çalışıyorlar.

SEDAŞ’ın Yağan Karda Başarılı Mücadelesi

SEDAŞ Bolu, Düzce ve Sakarya da kendini hissettiren kar yağışında sahada çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ekipleri ile anında arızalara müdahale eden ekipler karın etkili olduğu yüksek alanlarda arazi içinde doğa koşulları ile mücadele ediyor ve elektriğin verilmesi için canla başla çalışıyorlar.

SEDAŞ yaz boyunca yaptığı bakım çalışmaları ile aldığı önlemlerle kışa hazırlıklı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü ve gerekli önlemlerini aldı.

Bolu ve Düzce den sonra Sakarya İlinde de kar kendini hissettirdi. SEDAŞ ekipleri de sahada elektriğin kesintisiz bir şekilde tüketicilere verilebilmesi için dört koldan şebekedeki mücadelelerini sürdürürken Akyazı İlçesinde Dokurcun Mahallesi ile Haydarlar, Yörükyeri, Güvençler ve Kayabaşı köylerine ait şebekede hat üzerinde travers değişimi ve montaj çalışması yapıldı.  SEDAŞ yağan karda elektriğin sürekliliği için 7/24 görevde tuttuğu ekipleriyle vatandaşların en iyi hizmeti alması ve kesintisiz elektrik enerjisi sağlanması için başarılı mücadelesini 7/24 sürdürüyor.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL