Yaman, Cizre, İdil ve Silopi’deydi

AK Parti Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanlığınca görevlendirilen Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman iki gün boyunca Şırnak ili Cizre, İdil ve Silopi ilçelerinde teşkilat mensupları ile bir araya geldi. AK Parti Genel..

Yaman, Cizre, İdil ve Silopi’deydi

AK Parti Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanlığınca görevlendirilen Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman iki gün boyunca Şırnak ili Cizre, İdil ve Silopi ilçelerinde teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Genel Merkezi Teşkilatlanma Başkanlığınca geçtiğimiz yıl Güneydoğu Anadolu Bölge Kordinatörleri içerisinde görevlendirilen AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, iki günlük Şırnak ziyaretinde Cizre, İdil ve Silopi’de teşkilat mensupları ve Diyarbakırlı vatandaşlarla bir araya geldi.

YAMAN’A BÜYÜK İLGİ

Vekil Yaman’ın bölge koordinatörleri içerisinde yer aldığı ve geçtiğimiz yıl sık sık ziyaret ettiği Şırnak ziyaretleri sonrası yerel seçim sürecinde de gösterilen başarı ile AK Parti Genel Merkezince büyük önem verilen Şırnak’ta Yaman’a ilgi büyüktü. Yaman, burada kurduğu ikili ilişkiler nedeniyle bölge halkı tarafından oldukça sevilen bir isim oldu.

TEŞKİLATLARI ZİYARET ETTİ

Vekil Yaman’ı havalaanında karşılayan AK Parti Şırnak il ve ilçe başkanları daha sonra hep birlikte bir araya gelerek bir toplantı yaptılar. Ardından Cizre, İdil ve Silopi ilçelerini ziyaret eden Yaman, burada ilçe başkanlıkları temayül yoklaması nedeniyle teşkilat mensupları ve Şırnaklı hemşerileri ile bir araya gelerek görüşmeler yaptı. Vekil Yaman iki günlük ziyaretinde Şırnak’ta bir çok yeri de ziyaret ederek hem esnaf hemde vatandaşlarla sohbet etti.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL