Genel Güncel İzmit Manşetler Politika Yaşam

“Yapılan baskıları kabul etmiyoruz, etmeyeceğiz”

GENEL MERKEZ’E BİLE YER YOK Parti Genel Merkezi, Kocaeli’ndeki billboard firmaları ile de defalarca görüştüğü halde, hepsi rezerve denilerek DEVA Partisine verilmemişti. Buna mukabil sadece İzmit merkezde parası peşin olarak..

“Yapılan baskıları kabul etmiyoruz, etmeyeceğiz”

GENEL MERKEZ’E BİLE YER YOK

Parti Genel Merkezi, Kocaeli’ndeki billboard firmaları ile de defalarca görüştüğü halde, hepsi rezerve denilerek DEVA Partisine verilmemişti.

Buna mukabil sadece İzmit merkezde parası peşin olarak ödenmiş şekilde fatura karşılığı sadece 4 tane billboard temin edilebildi.
Diğer yandan DEVA Partisi’nin gerek ulusal medya denilen yaygın basında ve gerekse de kent tanıtım mecralarında ücreti mukabil dahi yeterli miktarda yer verilmemesini şiddetle kınayan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, “Bütün bunların yanı sıra bize ücreti mukabili yer veren kişiler de korkutularak verdikleri mecraları sonradan bize kapatmaları sağlanmaktadır.
Bu şekilde baskıya maruz kalan hemşehrilerimizin ve esnafımızın bilgileri bizde mevcut olup gerekirse kamuoyuyla ve mahkeme huzurunda paylaşmaya hazırız. Hiç kimse Türk halkından ve kanunlardan üstün değildir. Tehdit ve şantajla hemşehrilerimize ve partimize yapılan baskıları kabul etmiyoruz, etmeyeceğiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL