“Yaşasın Cumhuriyet” karma sergisi

Tarihi Binada “Yaşasın Cumhuriyet”  Karma Sergisi   Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ev sahipliğinde, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elamanları “Yaşasın Cumhuriyet” karma sergisi Vali Seddar Yavuz’un katılımıyla açıldı…

“Yaşasın Cumhuriyet” karma sergisi

Tarihi Binada “Yaşasın Cumhuriyet”  Karma Sergisi

 

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ev sahipliğinde, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elamanları “Yaşasın Cumhuriyet” karma sergisi Vali Seddar Yavuz’un katılımıyla açıldı.

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elamanları “Yaşasın Cumhuriyet” karma sergisi  İzmit Tarihi Tren Garı Güzel Sanatlar Galerisinde açıldı. Programa; Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Deniz Eğitim Öğretim ve Garnizon Komutanı Bülent Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ve sanatsever katıldı. 43 öğretim görevlisinin hazırlamış olduğu çalışmalar sergiyi gezen protokol ve davetliler tarafından beğeni topladı. Programın sonunda ise protokol tarafından emeği geçen sanatçılara katılım belgesi takdim edildi. Karma sergi 1 hafta boyunca açık olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL