Güncel Manşetler

Yaz döneminde de Bilgi Evleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak ilkokul çocuklarına hizmet veren Bilgievleri, yaz döneminde adeta çocukların akınına uğruyor. Okulların kapanmasıyla açılan Bilgievi Yaz Okulları’dan şuana kadar..

Yaz döneminde de Bilgi Evleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak ilkokul çocuklarına hizmet veren Bilgievleri, yaz döneminde adeta çocukların akınına uğruyor. Okulların kapanmasıyla açılan Bilgievi Yaz Okulları’dan şuana kadar 6 bin 366 çocuk yararlandı. Bilgievlerinde hazırlanan yaz programları sayesinde çocuklar yaz döneminde vakitlerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçiriyor.

YAZ DÖNEMİ İÇİN ÖZEL BİR PROGRAM HAZIRLANDI

Bilgievlerindeki yaz dönemi faaliyetleri 12 Haziran Pazartesi günü başladı. Bu dönemden çocukların en iyi şekilde yararlanabilmesi için Bilgievleri eğitmenleri tarafından özel bir eğitim programı hazırlandı. Kur’an eğitiminden havuz etkinliklerine, gençlik kamplarından, kültürel ve sosyal gezilere ve eğlenceli oyunlara kadar geniş bir yelpazede hazırlanan program içine ayrıca, el sanatları ve tasarım, yarışma ve turnuvalar, satranç ve zeka oyunları gibi birbirinden eğitici faaliyetler eklendi.

AİLELER ÇOCUKLARINI HEMEN KAYIT ETTİRDİ

Bilgievi Yaz Okulu bu programıyla öğrencilerin yanı sıra ailelerden büyük ilgi gördü. Yaz döneminde çocuklarının zamanını en iyi ve faydalı bir şekilde geçirmesini isteyen aileler çocuklarını vakit geçirmeden Bilgievi Yaz Okulu’na kayıt ettirdi. Yaz başından bu yana 6 bin 366 çocuk Bilgievi Yaz Okulu’na kayıt yaptırdı. Yaz etkinliklerinden yararlanmak isteyen öğrencilerin Bilgievlerine giderek kayıt yaptırmaları yeterli.

19 AĞUSTOS’TA SONA ERECEK

Bilgievlerindeki Yaz Okulu dönemi 19 Ağustos Cumartesi günü sona erecek. Öğrenciler, Yaz Okulu’nu, düzenleyecekleri renkli bir organizasyonla kapatacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL