Güncel Manşetler

Yaz Okulu’na görkemli final

Gebze Belediyesi Yaz Okulları, Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen görkemli kapanış töreni ile sezon finalini gerçekleştirdi. Törenin ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yarınlara en..

Yaz Okulu’na görkemli final

Gebze Belediyesi Yaz Okulları, Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen görkemli kapanış töreni ile sezon finalini gerçekleştirdi. Törenin ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yarınlara en iyi şekilde yetiştirmek bizlerin en önemli görevi” dedi.

Gebze Belediyesinin gelenekselleşen Yaz Okulları, Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen muhteşem kapanış töreni ile sezon finalini gerçekleştirdi. Kapanış töreninde konuşan ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yarınlara en iyi şekilde yetiştirmek bizlerin en önemli görevi” dedi. Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen törene ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, belediye başkan yardımcıları Sadık Albayrak, Engin Güzel, belediye meclis üyeleri, Gazeteci-Yazar Süleyman Özışık, Gebze Gençlik ve İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Aydın, AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara, Belediye Başkan Danışmanı Şakir Bitmez, Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Sporcu Cenk Devrim Ulusoy, öğrenciler ve aileleri katıldı.

KÖŞKER’E TEŞEKKÜR ETTİ

Açılışta kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, Yaz Okulları projesi ile gençlere sahip çıktığı ve spora olan desteğinden ötürü Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür etti. Çintimar, “Gebze’de yaşayan insanlar gerçekten çok değerli. Bu değeri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in görmesi ve bu tür organizasyonlara imza atması bizleri oldukça mutlu etmekte. Gebze Belediyesi her alanda olduğu gibi sportif ve gençlik alanlarında gerçekleştirdiği çalışmalarla şehrimizde örnek bir belediyedir” ifadelerini kullandı.

HERŞEY GENÇLERİMİZ İÇİN

Açılışta selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Hizmet için buradayız. Türkiye için çalışıyoruz. Fakat gençlerimizi iyi yetiştiremezsek yaptığımız bu hizmetlerin hiçbir değeri yok. Yapılan tüm hizmetler aslında, yarınımızın teminatı gençlerimiz için. Çocuklarımızı vatan, millet aile sevgisi ile yetiştirmediğimiz sürece yapılan hiçbir şeyin bir anlamı kalmaz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yarınlara en iyi şekilde yetiştirmek bizlerin en önemli görevi. Onlar bizlerin yapmış olduğu hizmetleri geliştirip daha ileriye taşıyacaklar.

KÖŞKER AİLLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye artık, dünyada söz sahibi olan güçlü bir ülke. Böyle bir ülkede çocuklarımıza, gençlerimize sahip çıkmalıyız. Siz değerli velilerimize bu anlamda teşekkür ediyorum. En kıymetli varlıklarınız olan evlatlarınızı bizlere emanet ettiniz. Bizler de 2 ay boyunca emanetlerinizi gözümüz gibi koruduk. Bu anlamda da eğitmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 26 farklı branşta 8400 öğrencimiz bu yıl Yaz Okullarında eğitim gördü. Yetenekleri doğrultusunda eğitilmeleri için elimizden geleni yaptık. Biz Gebze Belediyesi olarak sadece bu iki aylık dönemde değil, normal eğitim dönemlerinde de gençlerimizin, çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ÇOCUKLAR HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

Toplamda 26 farklı branşta 8400 çocuğun mezun olduğu Yaz Okulları kapanış töreninde çocuklar tüm hünerlerini sergiledi. Çocukların iki aylık eğitimleri sonunda sergiledikleri gösteriler izleyiciler tarafından oldukça beğenildi.

BİSİKLETLER KÖŞKER’DEN

Tören sonunda Yaz Okullarına katılan öğrenciler arasında gerçekleştirilen çekiliş ile 20 öğrenciye bisiklet hediye edildi. Şanslı 20 öğrencinin bisikletlerini Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve protokol üyeleri verdi. Kapanış töreni protokol üyeleri ve öğrenciler ile çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL