Güncel Manşetler

Yeni Gebze Kaymakamı Göreve Başladı

İç işleri Bakanlığını tarafından yayımlanan  Kararname kapsamında; Çayırova Kaymakamı olan Hasan Gözen’den boşalan Gebze kaymakamlığına Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler atanmıştı.Güler bu sabah Gebze’de görevine başladı. Mustafa Güler Kimdir? Elazığ ili..

Yeni Gebze Kaymakamı Göreve Başladı

İç işleri Bakanlığını tarafından yayımlanan  Kararname kapsamında; Çayırova Kaymakamı olan Hasan Gözen’den boşalan Gebze kaymakamlığına Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler atanmıştı.Güler bu sabah Gebze’de görevine başladı.

Mustafa Güler Kimdir?

Elazığ ili nüfusuna kayıtlı olup, 1960 yılında Bingöl ilinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi doğup büyüdüğü Bingöl ilinde tamamladı. 1977 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi’nin Botanik bölümünde 2 yıl öğrenim gördükten sonra buradan Temel Fen Bilimleri Diploması alarak mezun oldu. 1979-1983 yılları arasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde öğrenim gördü. 1983 yılında mezun olup, aynı yıl 4 ay kısa dönem askerlik görevini tamamladı. 1984 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 1985 yılında Elazığ ilinde Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Sırası ile Sivas ili Hafik ilçesi, Diyarbakır ili Çınar ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. 1988 yılında Rize ili Güneysu ilçesinin ilk ve kurucu kaymakamı olarak asaleten göreve başladı. Daha sonra Erzurum ili Çat ilçesi ve Konya ili Kadınhanı ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı. 1996-2001 yılları arasında Sivas Vali Yardımcılığı, 2001-2004 yılları arasında Çanakkale Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2004-2007 yılları arasında Ankara İli Çubuk İlçe Kaymakamı olarak görev yaptı. 2007-2012 tarihleri arasında Keçiören İlçe Kaymakamlığı yaptı. 2012 yılından beri Üsküdar Kaymakamı olarak görev yapıyordu. Mustafa GÜLER, evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL