Yeni katılımlarla hızla büyümeye devam ediyor

DEVA’ya Katılımlar Sürüyor… DEVA Partisi bütün Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’nde de her geçen gün yeni katılımlarla hızla büyümeye devam ediyor Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi..

Yeni katılımlarla hızla büyümeye devam ediyor

DEVA’ya Katılımlar Sürüyor…

DEVA Partisi bütün Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’nde de her geçen gün yeni katılımlarla hızla büyümeye devam ediyor

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi her geçen gün yeni katılımlara hızla büyümeye devam ediyor. Genel olarak parti kadrosu daha önce hiç politikaya girmemiş kişilerden oluşan DEVA Partisi’nde diğer yandan çeşitli siyasi partilerden de  yoğun bir akış olduğu gözlerden kaçmıyor.

Bu kapsamda DEVA Partisi Dilovası ilçe teşkilâtına da katılımlar sürüyor… Dilovası İYİ Parti Kadın Kolları Başkanlığı’ndan ayrılan Melek Cibir de DEVA ailesine katıldı.

DEVA’YA TRANSFER

Konuyla ilgili bir açıklama yapan DEVA Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ali Çelik şunları ifade etti:  “Daha önce İYİ Parti kadın kolları başkanlığından yapan Melek Cibir Hanımefendi de partimize katılım sağlamıştır. Kendisi ilçe kadın politikaları koordinatörü olarak görevlendirilmiştir. DEVA rozeti ve görevi hayırlı olsun… Ayrıca burada adını sayamayacağımız çok sayıda hemşehrimizi de her geçen gün saflarımıza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. DEVA Partisi damla damla büyüyor.

Diğer yandan ilçemizin ileri gelenlerinden Abdülcebbar Elgörmüş Beyefendiye de rozeti Sayın Bakanımız ve Türk siyasetinin duayen ismi Nihat Ergün Beyefendi tarafından takdim edildi.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL