Yenilenen yüzüyle hizmete devam!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet verdiği tüm branşlarda kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet vermekte olan sağlık kurulu alanı yeniden..

Yenilenen yüzüyle hizmete devam!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet verdiği tüm branşlarda kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet vermekte olan sağlık kurulu alanı yeniden düzenlenerek bu birimden hizmet alan vatandaşların işlemlerini daha kolay ve daha hızlı yapabilmeleri için sağlık kurulu, ayrı bir alanda yeniden oluşturuldu. Hastaların bekleme alanı, ilk müracaat alanı, kurul odası, raporlama odası ve arşiv şeklinde yeniden düzenlendi. Önümüzdeki günlerde de yeni oluşturulan bölgeye idari birimlerin taşınması ile eski alanda 13 adet poliklinik oluşturulup; hastaların erişimini kolaylaştırmak amacıyla sağlık kurulu poliklinikleri aynı katta ve sağlık kuruluna yakın bir alanda olacak.

Düzenleme yapılan birim hakkında açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş “Hastanemizde artık askeri raporlarda dahil olmak üzere hemen hemen her türlü sağlık raporu düzenlenerek en kısa süre içerisinde verilmektedir. Yeni sağlık kurulu ile hastaların hizmete erişimini kolaylaştırmak ve çalışanlarımıza da ferah, rahat bir ortam oluşturarak çalışma motivasyonlarını da arttırmayı amaç edindik. Halkımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içindeyiz. Oluşan tüm yoğunluğa rağmen özveri ile çalışan personellerimize teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL