Çayırova Eğitim Genel Gölcük Manşetler

Yıldız Akademi Öğrencilerinden Önemli Başarı

Çayırova Belediyesi’nin eğitime verdiği destekler tüm hızıyla devam ediyor. Eğitim alanında adından sıkça söz ettiren kurum, yaptığı eğitim yatırımlarının meyvesini en iyi şekilde alıyor. Bu çerçevede Çayırova Belediyesi’nin önemli eğitim..

Yıldız Akademi Öğrencilerinden Önemli Başarı

Çayırova Belediyesi’nin eğitime verdiği destekler tüm hızıyla devam ediyor. Eğitim alanında adından sıkça söz ettiren kurum, yaptığı eğitim yatırımlarının meyvesini en iyi şekilde alıyor. Bu çerçevede Çayırova Belediyesi’nin önemli eğitim projelerinden biri olan ortaokul 3.sınıfa giden ve lise hazırlık sınavına hazırlanan Yıldız Akademi öğrencileri 2017-2018 eğitim yılı ve yaz tatili sürecinde belediyenin eğitim kurumlarında aldıkları Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri İngilizce, İnkılap Tarihi gibi temel eğitim branşlarında ders destek programlarıyla bölgedeki en iyi liseleri kazandılar.

Çayırova Belediyesi Yıldız Akademi Öğrencileri Başkan Demirci İle Buluştu

35 öğrenci ile bir yıl boyunca konusunda uzman öğretmenler eşliğinde Belediye bünyesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Yıldız Akademi öğrencileri geçtiğimiz günlerde yapılan LGS sınavında başarı göstererek bölgemizin güzide okullarını kazandılar. 15 öğrenci Fen Lisesi, 5 öğrenci Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi, 2 öğrenci Gebze Anadolu Lisesi Proje Okulu ve 1 öğrenci Özel Enka Lisesine yerleşti. Eğitim alanında ilçemiz için önemli bir başarı elde eden öğrenciler, kendilerine bu imkanları sağladığı için Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkür ziyaretinde bulundular. Mutluluklarını başkan Demirci ile paylaşan öğrenciler, kendilerine inandıkları ve hiçbir zaman desteklerini esirgemedikleri için Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkür ettiler.

Başkan Demirci Öğrencileri Tebrik Etti

Başkanlık toplantı salonunda öğrencilerle bir araya gelen Başkan Demirci, öğrencileri tek tek tebrik etti. Gençlerin başarılarıyla her zaman gurur duyduğunu ifade eden başkan Demirci, “Ülkemizin umudu ve güvencesi sizlersiniz. Ben de bütün kalbimle inanıyorum ki sizlerde size duyulan bu güveni, bu umutları boşa çıkarmayacaksınız. Bundan sonraki eğitim öğretim hayatınızda da aynı özveri ve kararlıkla çalışmalarınızı devam ettirmenizi, eğitim hayatınızdaki başarılarınızın ailenize, diğer tüm sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel, en büyük, en kutsal hediye olduğunun farkında olmanızı istiyorum. Bizler öğretmenleriniz, aileniz ve şahsım olarak sizlere güveniyoruz. Sizlerin her zaman arkasındayız. Sizin elinizi hiçbir zaman bırakmayacağız. Bundan sonraki eğitim hayatlarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Demirci: “Eğitim Kurumlarımızda Geleceğimizi Şekillendirecek Nesiller Yetiştiriyoruz”

Her mahallede bulunan Anne-Çocuk Kulüpleri, Bilgievleri ve Gençlik Merkezleriyle her zaman çocukların ve gençlerin yanlarında olduğunu vurgulayan Demirci: “ tüm eğitim kurumlarımızda geleceğimizi şekillendirecek nesiller yetiştiriyoruz. Temel eğitim derslerinin yanı sıra öğrencilerimizi yeteneklerine göre tarihi, kültürel, sanatsal ve sportif alanlara yönlendiriyoruz. Öğrencilerimiz gördükleri temel eğitim derslerinin yanı sıra tarihi ve kültürel gezilere katılıyorlar. Alanında uzman hocalardan seminerler alıyor ve her ay deneme sınavlarında bilgi ve birikimlerini pekiştiriyorlar” şeklinde konuştu. Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Başkan Demirci, tüm öğrencilere yeni eğitim hayatlarında başarılar dileyerek, yaklaşan Kurban Bayramını tebrik etti.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL