30 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 134.416
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.319
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.581
Genel Güncel Manşetler Sağlık Yaşam

“Yönetici Oryantasyon Programı” eğitimleri tamamlandı.

SAĞLIKTA YÖNETİCİ EĞİTİM PROGRAMLARI TAMAMLANDI. Geçtiğimiz aylarda sağlık alanında yapılan düzenlemeyle,  üç kurumun İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında toplanması sağlanmış ve Op. Dr. Şenol Ergüney Kocaeli İl Sağlık Müdürü olarak..

“Yönetici Oryantasyon Programı” eğitimleri  tamamlandı.

SAĞLIKTA YÖNETİCİ EĞİTİM PROGRAMLARI TAMAMLANDI.

Geçtiğimiz aylarda sağlık alanında yapılan düzenlemeyle,  üç kurumun İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında toplanması sağlanmış ve Op. Dr. Şenol Ergüney Kocaeli İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlamıştı.

Bu maksatla Kocaeli’de  yeni dönem İl Sağlık Müdürlüğü yapılanmasında yer alan tüm Başkan, Başkan Yardımcıları ve İlçe Sağlık Müdürlerine  yönelik hazırlanan “Yönetici Oryantasyon Programı” eğitimleri  tamamlandı. Klasik eğitimler dışında gerçekleştirilen eğitimler sonucunda, katılımcıların daha pratik, çözüm odaklı ve planlayıcı olmaları hedeflendi.

Eğitim programıyla ilgili bilgiler veren İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney “İlin sağlık yöneticilerine yaptığımız bu eğitimleri çok önemsiyoruz. İdari kadro için özenle seçilen konularda, alanında uzman arkadaşlar tarafından yapılan sunumlarla bilgilerimizi güncelledik. Bu tür çalışmalarımızı ilerleyen zamanlarda daha da genişleterek devam ettireceğiz” diye konuşarak eğitimcilere ve katılımcılara teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.