YRP Çayırova Yine Birinci

Yıldız Ve Yönetimi Çayırova’yı Salladı   Yeniden Refah Partisi Kocaeli il teşkilatı, ağustos ayı il divanını Çayırova ilçe teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Çayırova ilçe teşkilatının ev sahipliğinde Çayırova Belediyesi Kültür..

YRP Çayırova Yine Birinci

Yıldız Ve Yönetimi Çayırova’yı Salladı

 

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il teşkilatı, ağustos ayı il divanını Çayırova ilçe teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Çayırova ilçe teşkilatının ev sahipliğinde Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşen il divan programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Program başlamadan önce 12 ilçenin çıkarma yaptığı Çayırova’da uzun araç konvoyu oluştu.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi önünden 50 araçlık konvoyla Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’na gelen Yeniden Refah Partililer kalabalık bir katılımla il divan programını gerçekleştirdi.

 

YRP ÇAYIROVA YİNE BİRİNCİ

Ağustos ayında da en çok üye yapan ilçenin Çayırova olduğunu açıklayan Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, Çayırova ilçe başkanı Adem Yıldız’a plaket vererek tebrik etti.

1.cilik plaketini alan Yıldız, üye çalışmasında yoğun çaba gösteren başta kadın kollarımız olmak üzere, gençlik kollarımız ve tüm teşkilatımı tebrik ve teşekkür ederim dedi.

İlk seçimlerde Çayırova’da en çok oyu alan parti olacağız diyen Yıldız, hedefimiz büyük Kocaeli’de oy patlaması Çayırova’da gerçekleşecek ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Adem Yıldız il divana katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum diyerek sözlerini noktaladı.

Program sonunda programada katılım sağlayan ve ilçesinin en yaşlı üyesi olan 94 yaşındaki parti üyesi Nurettin Karadağ’a da plaket takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL