“Z Kuşağı Verileni Alır Ama Oyunu Size Vermez”

Vatandaş Simit Alacak Param Yok Diyor, İktidar Gel Seni Mardin’e Götüreyim Diyor. Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras partisinin il başkanlığında basın toplantısı yaptı. Aras açıklamasında yaklaşan seçimleri..

“Z Kuşağı Verileni Alır Ama Oyunu Size Vermez”

Vatandaş Simit Alacak Param Yok Diyor,

İktidar Gel Seni Mardin’e Götüreyim Diyor.

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras partisinin il başkanlığında basın toplantısı yaptı. Aras açıklamasında yaklaşan seçimleri gündeme taşıdı. İktidarın vatandaşa seçim rüşveti verdiğini söyleyen Aras, bu defa sökmeyecek dedi.

İşte Aras’ ın açıklamaları;

“Seçimler yaklaştıkça iktidar rüşvet dağıtmaya başladı. İktidar partisinin belediyeleri akaryakıtın bu kadar pahalı olduğu, halkın ekmek bulmakta zorlandığı bir dönemde açıkça lale devrini yaşıyor. Kültür turları adı altında vatandaşı il il gezdiriyor. Yediriyor içiriyor, konaklatıyor. Ama vatandaşın beklentisi bu değil, vatandaş kendi kazandığı ile kafasına göre gezip dolaşmak istiyor. Sonuç olarak vatandaş simit alacak param yok diyor, iktidar gel seni Mardin’ e götüreyim diyor.

Z Kuşağı Verileni Alır Ama Oyunu Size Vermez.

Diğer yandan iktidar oy oranının en düşük oranda olduğu z kuşağını da seçim rüşvetinin hedefine koymuş durumda. Z kuşağının kredi borucunun faizini sildiler. Yaz aylarında kapalı olan yurtları z kuşağına tahsis ettiler. O çocuklar iki bayramdır bilet fiyatlarından dolayı ailelerinin yanına gidemiyor. O çocuklar bunu unutmadılar. O yüzden onlara verilen rüşvette oy getirmeyecek. Z kuşağı verileni alacak ama oyunu size vermeyecek. Göreceksiniz yakın zamanda bu iktidarın sonu da, Özal’ ın Anavatan partisi gibi olacak. ”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL