“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri” toplantısı yapıldı

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ TOPLANTISI GEBZE KAYMAKAMI MUSTAFA GÜLER BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.  “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri” programlarının görüşülmesi için Kaymakamlık Makamında Gebze Kaymakamı Mustafa..

 “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri” toplantısı yapıldı
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ TOPLANTISI GEBZE KAYMAKAMI MUSTAFA GÜLER BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.
 “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri” programlarının görüşülmesi için Kaymakamlık Makamında Gebze Kaymakamı Mustafa Güler başkanlığında İlçe Kutlama Komitesi ile toplantı yapıldı.
Toplantıya Gebze Emniyet Müdürü Adnan Aksakal, İlçe Jandarma Komutanı Barış Eke,Belediye Başkan Yardımcısı Engin Güzel, İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, İlçe Müftüsü Orhan Örnek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer, İlçe Gençlik Hizmetleri Müdürü Köksal Turan, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Kadriye Yılmaz, İlçe Kütüphane Müdürü Tevhide Buğan katıldı.
15 Temmuz Darbe Girişiminin unutulmasına, unutturulmasına ve bu ihanetin üzerinin örtülmesinin izin verilmemesi adına direnişin sembol mekanlarında yapılması planlanan “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek programlar konuşuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL