“15 Temmuz’ un 3. Yıldönümünde meydanlarda olmaya devam edeceğiz”

GTO Başkanı Nail Çiler ’15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ Dolayısıyla Açıklamada Bulundu. Milletimizin egemenliğine ve bağımsızlığına kast edilemeyeceğini, büyük cesaret ve canı pahasına mücadele örneğiyle tüm dünyaya gösteren aziz..

“15 Temmuz’ un 3. Yıldönümünde meydanlarda olmaya devam edeceğiz”

GTO Başkanı Nail Çiler ’15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ Dolayısıyla Açıklamada Bulundu.

Milletimizin egemenliğine ve bağımsızlığına kast edilemeyeceğini, büyük cesaret ve canı pahasına mücadele örneğiyle tüm dünyaya gösteren aziz Türk Milletinin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun.
Gebze Ticaret Odası olarak, 15 Temmuz darbe girişimine karşı demokrasiye sahip çıkışın simgesi olan bu özel günde; milletimiz ile birlikte olma gayretiyle yetki alanımız içinde bulunan Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerimizde kurduğumuz standlarla halkımızın coşkusuna ve heyecanına ilk günden itibaren ortak olduk. 15 Temmuz’ un 3. Yıldönümünde de yine halkımız ile birlikte meydanlarda olmaya devam edeceğiz. Oda binamızda her yıl ziyarete açtığımız “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fotoğraf Sergimiz” bu yılda da tüm bölge halkına açık olacaktır.
Milletimiz başta olmak üzere; Gazi Meclisimiz, Başbakanımız, siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve medyamız ülkemizi iç savaş ortamına sokmak isteyenlere Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın öncülüğünde en güzel cevabı vermiş, bir destana dönüşen demokrasi bayramımız birlik ve beraberliğimizin göstergelerinden biri olarak tarihimize geçmiştir.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nde; devletimizi ele geçirmeyi hedefleyen hain planı düzenleyenlere karşı ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve manevi değerlerimiz uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anarken, kararlı ve korkusuz duruşlarıyla meydanlarda mücadele veren gazilerimize ve bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hiçbir şer odağına fırsat tanımayacak olan milletimize minnetlerimi sunuyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL