Gebze Genel Güncel Manşetler Surmanset Yaşam

“2019 yılı birlik, beraberlik ve ümit getirsin”

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler yeni yıl dolayısıyla bir açıklamada bulundu. Yaşadığımız mutluluklar, sıkıntılar, sevinçler ve başarılar ile; bölgemiz adına ülke ekonomimize sağladığımız önemli katkıların olduğu bir yılı daha..

“2019 yılı birlik, beraberlik ve ümit getirsin”

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler yeni yıl dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Yaşadığımız mutluluklar, sıkıntılar, sevinçler ve başarılar ile; bölgemiz adına ülke ekonomimize sağladığımız önemli katkıların olduğu bir yılı daha geride bırakarak, yeni bir yıla hep beraber merhaba diyoruz.

Geride bıraktığımız yılda, bölgemiz teknolojinin ve bilimin üssü olma yolunda hızla ilerlemeye devam ederek; ülke ekonomisine artı değer sağlayan en önemli bölgelerden biri olmuştur. Önemli sanayi kuruluşları, AR-GE Merkezleri, Teknoloji Geliştirme Merkezleri ve ekonomimize dinamizm kazandıran bir çok yapıya ev sahipliği yapan bölgemiz, 2019 yılında da aynı kararlılık ve çalışma azmi ile yoluna devam edecektir. Gebze Ticaret Odası olarak gerçekleştirdiğimiz projeleri, her dönemde olduğu gibi 2019 yılında da “takip edilen oda” kimliğimizle devam ettireceğiz. Yeni yılda da amacımız, hizmette kaliteyi ön planda tutarak, birliğimizden aldığımız güç ve destekle Odamızın ve bölgemizin ülkemize sağladığı katma değeri daha yüksek seviyelere taşımaktır.

Ülkemiz; son 25 yılda yaşamış olduğu çeşitli sıkıntıların hepsini aşmıştır. Bizler; ekonomide yaşadığımız zor sürecin yeni yılda geçeceğine inanıyoruz. Gebze Ticaret Odası olarak reel sektörün sorunlarının sahada dinlenerek, çözümler geliştirmesi için gayret göstereceğiz. Odamız tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimize ilettiğimiz sektörlerde vergi indiriminin hayata geçmesi, piyasaların canlanmasına, rahatlamasına neden olarak; iş dünyamıza umut olmuştur. Dileğimiz, bu uygulamanın yeni yılda da devam etmesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2019 yılının birlik, beraberlik ve ümit getirmesini temenni ederek; dayanışma ruhumuzun daha da güçlendiği, tüm zorlukları aşacağımız bir yıl olmasını diler, iş dünyamızın ve herkesin yeni yılını kutlarım.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL