Genel Güncel Manşetler Politika Surmanset

“30 Ağustos tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisidir”

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayınladı. Tarhan “Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda..

“30 Ağustos tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisidir”

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayınladı.

Tarhan “Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi’nin  yıl dönümünü kutlamanın sonsuz heyecanı ve kıvancı içerisindeyiz.

30 Ağustos Zaferi, ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı tüm imkânsızlıklara rağmen, Türk Milleti’nin sarsılmaz azmi, birlik ve beraberliği, inancı, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmıştır.

Tüm tarihi boyunca bağımsız yaşamayı ülkü edinmiş Yüce Milletimiz, tarihinden aldığı onuru, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ya İstiklal Ya Ölüm” sözleriyle perçinleyerek onun komutasındaki kahraman ordumuzla 30 Ağustos tarihinde muhteşem bir zafere imza atmıştır.

O zaman ki milli birlik ve beraberlik bugün hala Yüce Milletimizi Barış içerisinde bir arada tutmaktadır.

O zaman ki ruh ve inançla kurulan Cumhuriyetimizin, Birlik, Beraberlik İçerisinde Hukukun üstünlüğüne dayalı olarak ilelebet payidar kalacağına inancım tamdır.

  Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyor, tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını en derin duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL