41 Genç Köşker’e geldi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in eğitim alanındaki en önemli projelerinin başında gelen “41 Genç 41 Gelecek” projesinin 5. dönem katılımcı öğrencileri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti. Projenin..

41 Genç Köşker’e geldi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in eğitim alanındaki en önemli projelerinin başında gelen “41 Genç 41 Gelecek” projesinin 5. dönem katılımcı öğrencileri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti.

Projenin 5. Dönem katılımcı öğrencilerini makamında ağırlayan Başkan Köşker gençlerle sohbet etti, sorularını cevapladı.

Gençlerden beklentilerinin çok fazla olduğunu ifade eden Başkan Köşker, “Sizler bizler için, Bu ülkenin geleceği için çok önemlisiniz. Bu anlamda sizlerin en iyi şekilde eğitim almanız bizlerin en büyük sorumluluğu. Bu ülkenin geleceği sizlersiniz, yarın bu makamlarda sizler olacak, bu ülkeyi sizlerin içinden çıkan gençler yönetecek. Projemizin en büyük amaçlarından biri de geleceğin liderlerini yetiştirmek aslında. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi liderler yetişsin ki ülkemiz gelişmesini sürdüre bilsin.

SİZLERİ SEVİYOR VE GÜVENİYORUZ

Gerçekten zor bir coğrafyada yaşıyoruz ve her zaman ülkemiz üzerinde oyunlar oynanmıştır. Bu sebeple sizlere büyük görevler düşüyor. Çok çalışacaksınız ve bu ülkeyi daha ileriye götüreceksiniz. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz” dedi. Başkan Köşker daha sonra projenin katılımcı öğrencilerinin sorularını cevapladı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL