Genel

Abdullah Gül ile ilgili bu iddia gündemi sarsacak

AK Parti Milletvekili Metin Külünk sosyal paylaşım sitesi Twitter’da İsmet Özçelik’in Abdullah Gül’le ilgili yazıyı paylaşarak ilginç bir tepki verdi. Özçelik’in, İngiltere’nin adayı Abdullah Gül iddiası üzerine Külünk, ” Sn…

Abdullah Gül ile ilgili bu iddia gündemi sarsacak

AK Parti Milletvekili Metin Külünk sosyal paylaşım sitesi Twitter’da İsmet Özçelik’in Abdullah Gül’le ilgili yazıyı paylaşarak ilginç bir tepki verdi. Özçelik’in, İngiltere’nin adayı Abdullah Gül iddiası üzerine Külünk, ” Sn. Özçelik, çok iddialı bir yazı yazmış. Yazıda ismi zikredilenlerin bu iddiaya verecek cevapları galiba vardır” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yakın isimlerden AKP Milletvekili Metin Külünk, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün 2019’da “Cumhurbaşkanı adayı” olacağı iddialarına dikkat çekti.

Aydınlık gazetesi yazarı İsmet Özçelik, dün “İngiltere’nin adayı Gül!”başlıklı bir yazı kaleme aldı. İsmet Özçelik, yazısında şu iddiaları gündeme taşıdı:

İNGİLTERE’NİN ADAYI ABDULLAH GÜL

“Geçen günlerde Ankara’da derin kulislere hakim bir tanıdığım aradı. ‘Yüz yüze konuşalım’ dedi. Buluştuk. Sonra da ‘Şimdi sen benim anlatacaklarımı merak ediyorsun. Lafı fazla uzatmayayım’ diyerek duyduklarını sıraladı: ‘İngiltere Cumhurbaşkanı adayını belirledi: Abdullah Gül! Amerika itiraz etmiş. ‘Risk almaz, cumhurbaşkanlığını tepside ister’ demiş. İkna etmişler. Tereddüt gösterseler de tamam demişler.”

VERECEK BİR CEVAPLARI VARDIR

AK Parti Milletvekili Metin Külünk, İsmet Özçelik’in bu yazısını “Sn. Özçelik, çok iddialı bir yazı yazmış. Yazıda ismi zikredilenlerin bu iddiaya verecek cevapları galiba vardır” mesajıyla paylaşarak Abdullah Gül’e göndermede bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL