Gebze Genel Güncel Manşetler Surmanset Yaşam

Adem Yavuz’da Vatandaşla buluşma

Gebze İlçesi mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Adem Yavuz Mahallesinde  gerçekleşti. Kaymakam Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, İlçe..

Adem Yavuz’da Vatandaşla buluşma

Gebze İlçesi mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Adem Yavuz Mahallesinde  gerçekleşti.

Kaymakam Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şeker, İlçe Yazı İşleri Şefi, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe  Milli Eğitim Şube  Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, Adem Yavuz Mahalle Muhtarı ve Adem Yavuz Mahallesi sakinleri katıldı.

 Kaymakam Güler “ İçişleri Bakanlığınca vatandaşla buluşma toplantıları kapsamında Kaymakamlığımızca her ay farklı bir bölgede yaptığımız toplantılardan biri olan halk toplantısında sizlerle birlikte olmaya geldik. Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek, devlet olarak hizmetinizdeyiz, iletemediğiniz sorunlar için buradayız”  sözleriyle toplantıya giriş yaptı.

Adem Yavuz Mahallesi sakinlerinin sorunları, Kurum Müdürleri tarafından tek tek not alındı. Vatandaşların taleplerini ve görüşlerini dinleyen Kaymakam Güler bu sorunların çözümü için nelerin yapılabileceğini vatandaşlara anlattı.

Kaymakam Mustafa Güler belirtilen tüm sorunların bir an önce çözüme kavuşacağını belirtti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL