Adrese Teslim İkramiye

CHP Milletvekili Tahsin Tarhan Milli Piyango Genel Müdürlüğündeki Şaibelerle İlgili Basın Açıklaması Yaptı Genel Müdür Görevden Alındı Ama Sistem Değişmedi.Vatandaşın Parası ve Umutları Çalınmaya devam ediyor. Daha önce Milli Piyango..

Adrese Teslim İkramiye

CHP Milletvekili Tahsin Tarhan Milli Piyango Genel Müdürlüğündeki Şaibelerle İlgili Basın Açıklaması Yaptı

Genel Müdür Görevden Alındı Ama Sistem Değişmedi.Vatandaşın Parası ve Umutları Çalınmaya devam ediyor.
Daha önce Milli Piyango Genel Müdürlüğündeki şaibeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıyan Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 10 Numara adlı şans oyununun büyük ikramiyesinin 12 adet kazananın 8 tanesinin Bursa’nın Karacabey İlçesinde bir makineye  çıkmasının ortaya çıkması üzerine, “Genel Müdür’ün görevden alınması yolsuzlukların üzerini kapatmaz” dedi.
GÖZ GÖRE GÖRE YOLSUZLUK YAPILIYOR
Tahsin Tarhan, “Milli Piyango Genel Müdürlüğündeki yolsuzlukları dile getirdik. Şaibe iddialarını Meclis gündemine taşıdık. Hemen akabinde Genel Müdür görevden alındı. Ancak kamuoyu baskını azaltmak için yapılan bu hamle yolsuzlukların üzerini kapatmaya yetmedi. Milletin parası ve umutları çalınmaya devam ediyor. “dedi.
ADRESE TESLİM İKRAMİYE
Tahsin Tarhan,”12 büyük ikramiyenin 8 tanesi aynı yere aynı adrese çıkıyor, 6 milyarda bir olabilecek olasılıklar gerçekleşiyor. Devletin en önemli kurumu inandırıcılığını kaybetmiş durumda. Sorumluların bir an önce tespit edilmesi ve bu şebekenin ortaya çıkarılması gerekmektedir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL