Manşetler Surmanset Yaşam

AHBAP Kocaeli Huzurevi’ni Ziyaret etti

Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP)  Kocaeli Kurban Bayramı’nda Kocaeli Huzurevi’ni ziyaret etti. Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Kocaeli Kurban Bayramı’nda bir program düzenleyerek, önceki gün Kocaeli Huzurevi’ni ziyaret..

AHBAP Kocaeli Huzurevi’ni Ziyaret etti

Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP)  Kocaeli Kurban Bayramı’nda Kocaeli Huzurevi’ni ziyaret etti.

Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Kocaeli Kurban Bayramı’nda bir program düzenleyerek, önceki gün Kocaeli Huzurevi’ni ziyaret etti. Ziyarete AHBAP Kocaeli İl Başkanı Emre Uludağ, AHBAP Kocaeli İl Başkan Vekili Devrim Aşan, AHBAP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Efnan Derici, AHBAP Gebze İlçe Başkanı Özkan Koç, AHBAP Kartepe İlçe Başkanı Vildan Yıldız, AHBAP Kandıra İlçe Başkanı Mustafa Eryılmaz, AHBAP Körfez İlçe Başkanı Meltem Sevilmiş ve çok sayıda AHBAP üyesi katıldı.

DEĞERLER UNUTULMAYA YÜZ TUTTU

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili bir açıklama yapan AHBAP Kocaeli İl Başkanı Emre Uludağ, “AHBAP Kocaeli olarak Kurban Bayramı’nda Kocaeli Huzurevi’nde bulunan büyüklerimizi ziyaret ederek, bayramlarını kutladık. Kocaeli’nin değerleri unutulmaya yüz tutmuştur. Bizler elimizden geldiğince bu değerleri yükseltip, toplumun bu bilince varmasını sağlayacağız. Büyüklerimizi sadece huzurevinde değil, evlerinde de ziyaret etmeli onların dualarını almalıyız. Yolda gördüğümüz büyüklerimizi bırakın, normal insanlara bile selam vermiyoruz. Biz bu değerlerimizin bilincinde olan bir toplum için çalışacağız” dedi.

MUTLULUK GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

AHBAP Gebze İlçe Başkanı Özkan Koç da bir açıklama yaparak, “Bayramda değerli büyüklerimizi unutmayarak huzurevi ziyaretimizi gerçekleştirdik. Yalnızlıklarını birkaç saatte olsa dindirmek ve onların bir nebze olsun mutlu olduğunu görmek için orada bulunduk. Bizlerle paylaşım yaptıklarında gözlerinde oluşan mutluluk görülmeye değerdi. Bizler ne kadar çok değerlerimize sahip çıkarsak, güzel dünya olma yolunda adımlarımız o kadar sağlam olacaktır. Güzel dünya yolunda hep beraber ilerleyelim. İleriki süreçte AHBAP Kocaeli olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL