Eğitim Güncel Manşetler

Akademi Lisei 20 Eylül’de başlayacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak lise öğrencilerine eğitim hizmeti veren Akademi Lise’de yeni eğitim dönemi 20 Eylül Çarşamba günü başlayacak. Bu yıl üniversite sınavlarında..

Akademi Lisei 20 Eylül’de başlayacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak lise öğrencilerine eğitim hizmeti veren Akademi Lise’de yeni eğitim dönemi 20 Eylül Çarşamba günü başlayacak. Bu yıl üniversite sınavlarında gösterdiği başarı ile ön plana çıkan Akademi Lise’ye öğrencilerin yeni dönemde de büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

KAYITLAR BÜYÜKŞEHİR SİTESİ ÜZERİNDEH

Tartışmasız eğitim kalitesi ve son üniversite sınavında ortaya koyduğu başarı ile göz dolduran Akademi Lise’nin yeni eğitim dönemi kayıtları başladı. Kayıtlar, Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www.kocaeli.bel.tr adresi üzerinden yapılıyor. Ayrıca öğrenciler, Akademi Lise’nin, Gebze, İzmit ve Karamürsel şubelerinden de kayıt işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Son başvuru tarihi ise aynı zamanda Akademi Lise’nin yeni eğitim döneminin başlangıç tarihi olan 20 Eylül Çarşamba günü sona erecek.

AKADEMİ LİSE ŞUBELERİ

Akademi Lise’nin Yaz Okulu ile ilgilenen öğrencileri Gebze, Karamürsel ve İzmit’teki şubelerinden bilgi alabilecek. Akademi Lise’nin şube adresleri ve iletişim bilgileri şöyle:

İLETİŞİM :

İZMİT AKADEMİ LİSE  :

ÖMERAĞA MAH. LATİF BEY SOK.ESKİ MİGROS /KATLI OTOPARK ALTI NO: 24 İZMİT

Tel: 02623254142 –2623218739

KARAMÜRSEL  AKADEMİ LİSE :  KAYACIK MAH. ALİ RIZA  ALPARSLAN CAD. NO: 6

Tel: 02623254142 –2623218739

GEBZE AKADEMİ LİSE : ULUS MAH.ANKARA CAD. 2154 .SOK NO:2 GEBZE

Tel: 02626431643

GÖLCÜK AKADEMİ LİSE: ADNAN MENDERES BULVARI, DUMLUPINAR MAHALLESİ NO: 10 GÖLCÜK

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL