Arapçeşme’de Çetinkaya dedi

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya gezdiği her mahallede halkın gönlünde açık ara farkla önce çıkıyor. Arapçeşme mahallesinde halk buluşması ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkan adayı..

Arapçeşme’de Çetinkaya dedi

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya gezdiği her mahallede halkın gönlünde açık ara farkla önce çıkıyor.

Arapçeşme mahallesinde halk buluşması ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkan adayı Çetinkaya’yı Arapçeşmeliler Çetinkaya dedi.

Her girdiği esnaftan her kapısını çaldığı evden ortak ses olarak ulaşım ve sosyal alan sorununun çözüme kavuşturulması öncelikli sorunlar arasında Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya’nın karşısına çıktı.

“ADALETLE HİZMET EDECEĞİZ”

Her mahallenin röntgenini çektiklerini söyleyen Belediye Başkan adayı Op.Dr Çetinkaya, “Biz inanıyoruz ki Gebze’nin tüm sorunlarını sadece Milli Görüşçü kadrolar çözebilir. Tüm sorunların gerçek tespitini masa başında değil bizzat gezerek sahada yaptık. Hangi mahalleye hangi sokağa ne ihtiyaç var bunun planlamasını gerçekleştirdik. Şimdi sadece halkımızın bize yetki vermesi kaldı. Bunu da halkımızın gösterdiği ilgi ve teveccühle görüyoruz ki bu sefer halk kendisine hizmet edecek olanı seçecek hangi kapıyı çalsak hangi dükkana girsek herkes oyumuz size diyor. Halkımız Milli Görüş Belediyeciliğinin hizmetine susamış bizde inşallah 1 Nisan sonrasında belediyenin kapısına “Rüşvet alanda verende mel’undur” yazısını asarak göreve başlayacağız. Halkımıza hizmet yağmurunu mahalle ayrımı nereden daha fazla oy çıktı nereden az oy çıktı ayrımı yapmadan tüm Gebze’yi bir aile kabul ederek herkese eşit ve adaletle hizmet sunacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL