ASKON bugünlere Erbakan’ın ufkuyla gelmiştir.

ASKON Kocaeli Şube Başkanı Avukat Ömer Faruk Yıldırım basın açıklamasıyla 28 Şubat sürecini değerlendirdi. Yıldırım, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefat yıldönümü dolayısıylada açıklamalarda bulundu. Av.Faruk Yıldırım”Tarihe kara bir leke olarak..

ASKON bugünlere Erbakan’ın ufkuyla gelmiştir.
ASKON Kocaeli Şube Başkanı Avukat Ömer Faruk Yıldırım basın açıklamasıyla 28 Şubat sürecini değerlendirdi.
Yıldırım, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefat yıldönümü dolayısıylada açıklamalarda bulundu.
Av.Faruk Yıldırım”Tarihe kara bir leke olarak düşen 28 Şubat Darbesi, sadece o günün siyasi iktidarına karşı yapılan bir darbe değil, milletimizin geleceğini, sanayicimizin ve üreticimizin dünyada söz sahibi olmasını da baltalamış karanlık bir süreçtir. 28 Şubat’tan bugüne kadar geldiğimizde, bu sürecin Türkiye ekonomisine zararı 400 milyar doların üzerinde olmuştur.
Eğer ülkemizin makus tarihinde 28 Şubat süreci gibi antidemokratik müdahaleler olmasaydı,Türkiye belki de 2023 hedeflerini çoktan yakalamış olurdu. Ne acıdır ki, o dönemde ağızlardan düşmeyen ‘yeşil sermaye’ nitelendirmesi ile birçok sanayicimizin tırnakları ile kazıyarak ülkeye kazandırdığı işletmelerine operasyonlar yapılmış, yağmalanmış ve ambargo uygulanmıştır. Bütün yapılanlara rağmen inandığı yolda ilerleyen sanayicilerimiz ve üreticimiz zor günlere,baskılara ve dayatmalara aldırış etmeden çalışmış ve bugün hak ettiği yerlere gelmişlerdir. Kara bulutlara aldırış etmeden, bahara kavuşan Anadolu’nun Aslanları, bugün ülkemizi 500 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaştırmak için canla başla çalışmaktadır. Umuyoruz ki, şanlı bir tarihe sahip olan ülkemiz, 28 Şubat gibi kara günleri bir daha yaşamaz. Allah, o günleri bizlere bir daha göstermesin.
MERHUM  ERBAKAN HOCAMIZI UNUTMAYACAĞIZ.
Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı da vefatının 7.yılında rahmetle,minnetle ve şükaranla anıyoruz.Merhum Erbakan hocamız tarihimize adını altın harflerle yazdırmış bir şahsiyet olarak hep hatıralarımızda olacaktır. Kendisi ülkenin bugünlere gelmesinde başrol üstlenmiş, kararlı mücadelesini ve davasını son nefesine kadar taşıyan büyük bir insandı. ASKON’un da kurulmasında öncülük ederek fikir babalığını üstlenip bugün onun ufkuyla ASKON bugünlere gelinmiştir. Merhum hocamıza Allah’tan rahmet diliyor, Türkiye ve dünya müslüman halkına sabırlar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL