“Babalarımız, en kıymetli varlıklarımızdır”

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler,Babalar Günü’ nü Bir Açıklama Yaparak Kutladı.   “Tecrübeleriyle, bizlere yaşamımız boyunca karşılaştığımız güçlüklerden çıkış yolunu gösteren ışık olan vazgeçilmez değerimiz ve hayat zenginliğimiz..

“Babalarımız, en kıymetli varlıklarımızdır”

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler,Babalar Günü’ nü Bir Açıklama Yaparak Kutladı.

 

“Tecrübeleriyle, bizlere yaşamımız boyunca karşılaştığımız güçlüklerden çıkış yolunu gösteren ışık olan vazgeçilmez değerimiz ve hayat zenginliğimiz babalarımızı bizler de yalnızca bu özel günlerde değil, her durumda gönüllerini hoş tutmalı, sevgimizi ve saygımızı en güzel şekilde göstermeliyiz. Güçlü bir aile yapısının temelini oluşturan, yaşam deneyimleri ile bizlere yol gösteren, fedakarlık, saygı ve en önemlisi sevginin sembolü babalarımız, en kıymetli varlıklarımızdır.

Vatanımız uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin babaları başta olmak üzere, hayatı boyunca maddi manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden babalarımızın ve heyecanla baba olacağı günü bekleyenlerin Babalar Günü’ nü kutlar; sevdikleriyle birlikte mutlu, sağlıklı ve uzun ömürler dileyerek, kaybettiğimiz tüm babalarımızı da rahmetle anarım.”

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL