Güncel Manşetler Spor

Başkan Aydın’a Anlamlı Hediye

İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı Kalecisi Ersin Mert, Yenidoğan Serdar Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Bayraktutar, Kulüp Antrenörü Abdullah Hün, Kulüp Yöneticileri Ergün Mencik ve Ahmet Esin, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri..

Başkan Aydın’a Anlamlı Hediye

İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı Kalecisi Ersin Mert, Yenidoğan Serdar Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Bayraktutar, Kulüp Antrenörü Abdullah Hün, Kulüp Yöneticileri Ergün Mencik ve Ahmet Esin, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Yeni sezon hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette, İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda Ukrayna’yı final maçında penaltı atışları sonucunda 4-3 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan ve altın madalya kazanan İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı Kalecisi Ersin Mert imzalı formasını, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Aydın’a hediye etti.  Başkan Aydın, Kaleci Ersin Mert’e manevi değeri çok büyük olan bu formayı kendisine hediye ettiği için teşekkür ederek, takım oyuncuları ve teknik kadroya başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL