Eğitim Güncel Manşetler

Başkan’dan Öğrencilere Başarı Dilekleri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı bir mesajla bu yıl eğitim hayatına ilk kez katılacak olan ilkokul birinci sınıf öğrencilerine başarılar diledi 2017 – 2018 eğitim ve öğretim yılının..

Başkan’dan Öğrencilere Başarı Dilekleri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı bir mesajla bu yıl eğitim hayatına ilk kez katılacak olan ilkokul birinci sınıf öğrencilerine başarılar diledi

2017 – 2018 eğitim ve öğretim yılının son hazırlıkları bütün hızıyla sürerken, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilkokul birinci sınıfların okula uyum sağlayabilmesini kolaylaştırmak için eğitime bir hafta erken başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, minik öğrencilere başarılar diledi.

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu mesajında, “Bu yıl ilk kez okulla tanışacak ve uzun bir eğitim – öğretim maratonuna çıkacak küçük öğrencilerimizi, hayatlarındaki bu önemli merhaleye başladıkları için tebrik ediyorum. İnşallah yavrularımız, her alanda olduğu gibi eğitim hayatları boyunca da başarıdan başarıya koşsunlar.

Yüce Allah’tan isteriz ki; ülkemizin ve memleketimizin ihtiyacı olan vatanına, milletine, ailesine ve kendilerine faydalı hayırlı birer evlât olarak geleceğe yön veren insanlar olurlar. Bu konuda velilerimize de çok büyük sorumluluklar düşmektedir. Hayatlarında ilk kez okula başlayan bu küçük yavrularımıza gereken şefkat ve ilginin gösterilmesi, ailelerimizin en önemli sorumluluğudur.

Bunun yanı sıra öğretmenlerimize de çok büyük görevler düşmektedir. Yaptıkları işin insan yetiştirme sanatı olduğunu unutulmamaları gerekir. Öğretmenlerimizin bu hissiyatla görevlerini icra etmelerini temenni ediyorum. Görevini icra eden ve yeni atanan öğretmenlerimize de başarılar diliyorum.
2017 – 2018 eğitim ve öğretim dönemi hayırlı – uğurlu olsun…” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL