‘Bayramlarımızı kucaklaşma ve barış duygularıyla geçirmeliyiz’

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Kurban Bayramı İle İlgili Basın Açıklaması Milletimizin, birlik ve beraberlik duygularının çoğaldığı, manevi değerlerinin arttığı, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayramlarımızdır. Kırgınlıkların unutulduğu;..

‘Bayramlarımızı kucaklaşma ve barış duygularıyla geçirmeliyiz’

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Kurban Bayramı İle İlgili Basın Açıklaması

Milletimizin, birlik ve beraberlik duygularının çoğaldığı, manevi değerlerinin arttığı, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayramlarımızdır.

Kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına, huzurun ve barışın tesisine aracılık eden Bayramlarımızı geleceğimize yön verecek şekilde kucaklaşma ve barış duygularıyla geçirmeliyiz.

Olanın olmayana el verdiği, komşunun komşusuyla sofrasını paylaştığı Kurban Bayramları bizlere birlikteliği ve beraberliğimizi, bunu sağlarsak neleri başarabileceğimizi hatırlatmalıdır.

Ülke olarak siyasetin yol açtığı kutuplaştırıcı anlayıştan bir önce dönmeli, tüm yurtta vatandaşlarımızın yılın her günü bayram havası yaşanması sağlayacak adımları atmalıyız.

Her insanın yüreğinde yer aldığına inandığım birliktelik ve barış duygusunun üzerine temellenecek Türkiye’nin geleceğinin daha aydınlık olacağına yürekten inanıyorum.

Bu vesileyle başta Kocaelili hemşehrilerim olmak üzere tüm ülkemizin ve İslam dünyasının bayramını kutluyor, Bayram’ın Ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

src="https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/a5b0d79b-9716-493b-a459-9003b81f7b69.jpg”>


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL