Büyükgöz, “Gebzeliler en doğru kararı verecektir”

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Arapçeşme, İnönü ve Yenikent Mahallelerini sokak sokak ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Teşkilat mensuplarından oluşan coşkulu kalabalık ile birlikte mahalleleri ziyaret..

Büyükgöz, “Gebzeliler en doğru kararı verecektir”

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Arapçeşme, İnönü ve Yenikent Mahallelerini sokak sokak ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Teşkilat mensuplarından oluşan coşkulu kalabalık ile birlikte mahalleleri ziyaret eden Büyükgöz, “78 gündür Gebze’de ziyaret etmediğimiz nokta, girmediğimiz kapı, sıkmadığımız el kalmadı desek az olmaz. Yüzlerce kilometre yol kat ederek Gebzeli hemşerilerimizle buluştuk. Hayalimizdeki Gebze’yi, hayata geçireceğimiz projelerimizi anlattık. Artık sözde, karar da milletin” dedi.

 “BU KENTİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Gebze’nin birlik ve beraberlik ruhu ile yönetileceğini ifade eden Büyükgöz, “Kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden bu kenti birlikte yöneteceğiz. Biz yaradılanı, yaradandan ötürü seviyoruz. Bu kentte birlikte yaşıyor, bu kentin sokaklarında, caddelerinde birlikte yaşıyorsak, hayata geçireceğimiz Halk Meclisleri ile katılımcı belediyecilik modelini ortaya koyacağız. Projelerimizi hayata geçirirken önce onu kullanacak olan vatandaşlarımıza soracak, onların ihtiyacına göre projelerimizi şekillendireceğiz” ifadelerini kullandı. 

 “DOĞRU VE ADİL KULLANACAĞIZ”

Açıklamasında şu sözlere yer veren Büyükgöz, “1 Nisan’da Allah’ın izni, Gebzeli hemşerilerimizin teveccühü ile göreve geldiğimizde bu milletin vergileriyle oluşan kamu kaynağı emanetini de devralmış olacağız. Projelerimizi hayata geçirirken, kullanılabilir, sade ve mütevazi olmasına özen göstereceğiz. Kamu kaynaklarını doğru ve adil bir şekilde kullanacağız. Milletin emaneti olan tek bir kuruşu boşa heba etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL