Çayırova Kitap Fuarında söyleşiler devam ediyor

Söyleşi ve imza günleri tüm hızıyla devam ediyor Çayırova Kitap Fuarı söyleşi, imza günü, tiyatro ve konser etkinlikleri ile hız kesmeden devam ediyor. Çayırova  Kitap Fuarı’na katılan Yazarlar Serdar Tuncer,..

Çayırova Kitap Fuarında söyleşiler devam ediyor

Söyleşi ve imza günleri tüm hızıyla devam ediyor

Çayırova Kitap Fuarı söyleşi, imza günü, tiyatro ve konser etkinlikleri ile hız kesmeden devam ediyor. Çayırova  Kitap Fuarı’na katılan Yazarlar Serdar Tuncer, Said Ercan ve Hatice Kübra Tongar söyleşi ve imza gününde kitapseverlerle buluştu.
Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Salonunda hayranları ile söyleşi gerçekleştiren Serdar Tuncer, kitaplarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Dijital Çağda Gençlik’’ konulu söyleşide gençlerle buluşan yazar Said Ercan, yabancı kaynaklı yeni dijital medya organlarının gençler ve çocuklar üzerindeki etkilerine değindi. Ercan, ayrıca yabancı kaynaklı oyunların youtuberler vasıtasıyla çocuklara ulaşıp şiddet içerikli mesajların çocuklara taşındığını ifade etti.

Yazar Hatice Kübra Tongar ise “İyileşen Çocukluğum, İyileşen Anneliğim’’ isimli söyleşisiyle kitapseverlerle buluştu. Bilinç, bilinçaltı ve bilinç dışı konularına değinen Hatice Kübra Tongar, bilincimizde neleri yer edindirdiğimize dair düşünceleri bilimsel ve hayattan örneklerle açıkladı. Çocuk psikolojisi ve ebeveynliğe değinen yazar Tongar, kitaplarını imzalayıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi de söyleşilere katılan yazarlarla bir araya gelerek plaket takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL