Güncel Manşetler Spor

Çayırovalı Gençler Madalyaları Süpürdü

Çayırova Belediyesi’nin spora yaptığı dev yatırımlar meyvesini vermeye şimdiden başladı. Yedi branşta 7-14 yaş arası faaliyetlerini sürdüren ÇESK Karate takımı katıldığı her turnuvada aldığı madalya ve kupalarla adından sıkça söz..

Çayırovalı Gençler Madalyaları Süpürdü

Çayırova Belediyesi’nin spora yaptığı dev yatırımlar meyvesini vermeye şimdiden başladı. Yedi branşta 7-14 yaş arası faaliyetlerini sürdüren ÇESK Karate takımı katıldığı her turnuvada aldığı madalya ve kupalarla adından sıkça söz ettiriyor.  Bu kapsamda 14-16 Temmuz tarihleri arasında Sakarya Serdivan da 15 Temmuz Şehit ve Gazileri anısına düzenlenen 4. Uluslararası Marmara Kupasına katılan sporcular önemli dereceler elde etti. 15 ülkeden 1655 sporcunun katıldığı şampiyonada bireysel maçlarda 2 Altın, 4 Gümüş ve 10 bronz madalya kazanan ÇESK Karate sporcuları takım maçlarında 2 Altın 3 Gümüş ve 5 Bronz Kupa kazanarak başarısını taçlandırdı. ÇESK bünyesinde 29 sporcunun katıldığı Şampiyonada önemli dereceler elde eden sporcular büyük bir moralle Çayırova’ya döndüler.

Demirci; Eğitim, Kültür ve Spora Olan Yatırımlarımız Artarak Devam Edecek

Genç sporcuları kutlayan ve başarılarının devamını dileyen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, eğitim, kültür ve spora yaptıkları yatırım ve desteklerin artarak devam edeceğini ifade etti. Başkan Demirci; “Spordaki Hedefimiz küçük yaşta çocuklarımızın hayatına sporu sokmak. Ayrıca içlerinden müsabık hale gelip öne çıkan sporcularımızı da ÇESK çatısı altında lig ve turnuvalarda yarışma imkanı sunmak” şeklinde ifadeler kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL