ÇESK’in yeni başkanı Akan

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün (ÇESK) olağanüstü kongresinde başkanlığa Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda milli kick boksçu Hasan Akan seçildi. Belediye toplantı salonunda gerçekleşen genel kurulda güçlü bir..

ÇESK’in yeni başkanı Akan

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün (ÇESK) olağanüstü kongresinde başkanlığa Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda milli kick boksçu Hasan Akan seçildi. Belediye toplantı salonunda gerçekleşen genel kurulda güçlü bir yönetim oluşturan ÇESK’in yeni başkan milli sporcu Hasan Akan başkanlığındaki yeni yönetimde belediye meclis üyeleri Muhsin Ateş ve Bekir Bilgiç ile Muhammed Nizamoğlu, Harun Yaşaroğlu ve Metin Keskinoğlu görev yapacak.

HASAN AKAN KİMDİR?

1968 Erzurum doğumlu olan Hasan Akan, 1987 yılında dünya kick boks şampiyonu, 1989’da Avrupa pencak silat şampiyonu, 2002’de uluslararası kick boks 2.’si ve  bir çok kez Türkiye şampiyonu oldu. 4. dan 2. kademe Kick Boks Antrenörü olan ve 45 yıldır Çayırova’da ikamet eden Hasan Akan bugüne kadar 10 binin üzerinde sporcunun yanı sıra 1 dünya şampiyonu ve 3 dünya üçüncüsü sporcu yetiştirdi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL