Çetinkaya “Amacım; gönüller yapmak, gönüllere dokunmak”

Saadet partisi  Gebze  Belediye Başkan adayı olarak Burcu Çetinkaya’yı resmen açıkladı. Gebze’de düzenlenen basın toplantısıyla adayını tanıtan Saadet Partisi yerel seçimlerde kilit parti konumunda olduğu ilan etti. Toplantıya İl Başkanı..

Çetinkaya “Amacım; gönüller yapmak, gönüllere dokunmak”

Saadet partisi  Gebze  Belediye Başkan adayı olarak Burcu Çetinkaya’yı resmen açıkladı.

Gebze’de düzenlenen basın toplantısıyla adayını tanıtan Saadet Partisi yerel seçimlerde kilit parti konumunda olduğu ilan etti.

Toplantıya İl Başkanı Nurettin Çelik,İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün,Sarıca İlçe Başkanı Selim Çetinkaya,Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Turel,Çayırova Belediye Başkan adyı Yusuf Aksu,İl ve İlçe yöneticileri,Muhtarlar ve teşkilat mensupları ile basın temsilcileri katıldılar.

Açılış konuşmasını İlçe Başkanı Necati Korkmaz’ın yaptığı toplantıda İl Başkanı Nuretin Çelik “Gebze için dürüst olmak gerekirse Operatör Dr.Burcu Çetinkaya,Hoş geldiniz”diyerek konuşmasını tamamladı.

Sadet Partisi Gbeze Belediye Başkan adayı Burcu Çetikaya konuşmasında :

“Bugün burada bitti denilen bir başlangıcın bitmediğini ilan etmek için buluştuk.

Bundan yaklaşık iki ay önce Gebze için hayallerimiz var diyerek bir yola çıkmıştık. Ben inanıyorum ki insan hayallerinin peşinden gitmeli. Yani hayal et ve iste ki gerçek olsun.

Gebze için, halk için, Hakk’a hizmet için, yarım kalan hayallerim için bu yarışta bana bu imkânı tekrar sağlayan Saadet Partisi ile birlikte yola kaldığım yerden devam etmek  istiyorum. Halka yapılan hizmeti Hakk’a yapılan hizmet olarak bilen bir yapının içerisinde yoluma devam etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Kendilerine bana bu imkanı verdikleri için çok teşekkür ediyorum.

“Gebze için dürüst belediyecilik dönemi” başlıyor.

Bu dönemin öncüleri Millî Görüş hareketinin dürüst kadroları, mimarları ise bütün Gebze halkı olacaktır.

İlk başlarda yola çıkarken amacım; gönüller yapmak, gönüllere dokunmaktı. Mesleğim icabı sürekli insanlar ile iç içeyim ve onların gönüllerine dokunup birer mucizeye tanık oluyorum. Aynı heyecanı aynı şevki Gebze için de duyuyorum.

Bizler vatanımız, milletimiz ve çocuklarımızın geleceği için yola çıktık. Çıkar sağlamak için değil, halka hizmet etmek için göreve talip olduk. Çocuklarımızı sevindirelim.. Gebze’nin ve çocuklarımızın mutluluğu, huzuru, her alanda büyümesi ve kalkınması, her türlü siyasi kaygıdan önemlidir, değerlidir.. Bu düşünce ile dürüst, ahlaklı ve şeffaf bir siyaset anlayışı ile halkımıza hizmet götürmek ve gönüllere dokunmak istiyoruz.

Bölge basınımızın temsilcileri dürüst belediyecilik hizmeti haberleri yazmaya hasret kaldınız ; bunu hepimiz çok iyi biliyoruz ve ben inanıyorum ki, basınımızın güzide temsilcileri özledikleri dürüst belediyecilik dönemine katkı ve destek vereceklerdir.

Ortaya koyacağımız projeler ile Gebze’mize hak etmiş olduğu değeri kazandırıp, yaşanabilir bir ilçe haline getirmek amacındayız.

Vatandaşlarımız ile arada kapılar olmadan, doğrudan yönetime dahil olabilecekleri şekilde yönetmek istiyoruz.

Biz “Gebzelilik” bilinci oluşturmak istiyoruz. Eski nesil siyaset anlayışını,  Gebze halkının yüzünü güldürecek şekilde yeni nesil siyaset anlayışıyla değiştirmek istiyoruz.

Burada yaşamanın ayrıcalık olacağı bir kent oluşturmak için yönetime talibiz.

Kısacası bizler Gebze’mizi Türkiye’de örnek gösterilecek bir kent yapabilmek için bu yola çıktık.

Bu nedenle de; Gebze için hayalleri gerçeğe dönüştürme zamanı diyerek inançla, coşkuyla, el ele kol kola beraberiz.

Bundan sonraki süreçte amaç ilçe teşkilatımız, karargâh yapımızla, il yönetimimizle ve halkımızın desteği ile Gebze Belediyesini kazanmak olacaktır.

Sizlerle bir olup, kalan süre içerisinde saha da daha fazla çalışıp arada yitirdiğimiz zamanı kendi lehimize çevirip halkımıza hizmet etme noktasında çıktığımız bu yarışı kazanacağız. Gebze’ye hizmet, ibadettir.. Gebze’nin geleceğini aydınlatmak saadettir..

Bu inanç ve düşüncelerle, sizlerle birlikte bütün Gebze’yi sevenlere çağrımız şudur:

Çare var.. Hangi siyasi görüşten olursanız olun, hangi düşüncede olursanız olun . mademki Gebze’yi seviyoruz, gelin Gebze’ye bir iyilik yapalım.Gelin Gebzeyi beraber yönetelim.

Gebze’yi Sevenler! Gelin… Gebze’nin geleceği için , çocuklarımızın geleceği için 31 Mart günü Saadet’e oy verin. Oylarınızı Saadet’te birleştirin! Burcu Çetinkaya’ya oy verin diyorum.

Allahın izniyle birlikte başaracağız. İnanmak kazanmanın yarısıdır . İnanıyoruz, kazanacağız . Allah utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun.  “dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL