Çetinkaya’dan “Başkan Mahallenizde” projesi!

Projelerini bir bir açıklayarak rakiplerine adeta gözdağı veren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Burcu Çetinkaya, “Başkan Mahallenizde” projesi ile adeta rakiplerine meydan okudu. Halkın yönetimde söz sahibi..

Çetinkaya’dan “Başkan Mahallenizde” projesi!

Projelerini bir bir açıklayarak rakiplerine adeta gözdağı veren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Burcu Çetinkaya, “Başkan Mahallenizde” projesi ile adeta rakiplerine meydan okudu.

Halkın yönetimde söz sahibi olacağını her platformda dile getiren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Burcu Çetinkaya, bunun en güzel örneğinin “Başkan Mahallenizde” projesi ile gerçekleşeceğinin altını çizdi.

“GEREKSİZ BÜROKRASİYİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

Her hafta Başkan Mahallenizde projesi ile birlikte icracı müdürlüklerle halkın karşısına çıkacaklarını belirten Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Burcu Çetinkaya, “Amacımız halkı yönetimde söz sahibi yapmak. Yaşadıkları kentte nelerin olacağına nasıl olacağına ben yaptım oldu mantığından ziyade ortak payda da herkesin fikirleri alınarak yapılması gerekir. Bunu sağlamanın en kolay yolu da halkın bize gelmesi değil bizim halkın önüne gitmemizden geçer. Biz Başkan Mahallenizde projesi ile bunu planlıyoruz. Mahallenin sorunlarını beraberimizde gelecek olan icracı müdürlüklerle anında çözüme kavuşturarak bürokrasiyi ortadan kaldıracağız. En hızlı yoldan en çabuk sonuca nasıl ulaşılır bunu hayata geçireceğiz. Halkın dertleriyle dertlenen ve sorunların muhatabı olarak olaylar anında çözüm bulacağız. Gebze’de yaşayan tüm halkımızın sorunları kendi sorunlarımızdır.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL