Çiftçi’ye Yoğun Tebrik Ziyaretleri

Göreve başlamasıyla birlikte vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, tebrikleri kabul ediyor. Yoğun geçen tebrik trafiğinde Çayırova’lıların yanı sıra dernekler, muhtarlar ve kamu yöneticilerini de ağırlayan Çiftçi,..

Çiftçi’ye Yoğun Tebrik Ziyaretleri

Göreve başlamasıyla birlikte vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, tebrikleri kabul ediyor.

Yoğun geçen tebrik trafiğinde Çayırova’lıların yanı sıra dernekler, muhtarlar ve kamu yöneticilerini de ağırlayan Çiftçi, gün içerisinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç ile bir araya geldi. Çayırova’nın eğitim alanında son durumunun da değerlendirildiği buluşmada kendilerine tebriklerini ileten Tunç’a teşekkür eden başkan Çiftçi, belediye olarak eğitime ciddi bir destek sağlayacaklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’un ardından makamında Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gebze Şubesi Başkanı Serkan Beyaz ve yönetimini ağırlayan Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ziyaretlerinden ve başarı dileklerinden dolayı teşekkür etti. Karşılıklı fikir alışverişi içerisinde geçen ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektiren başkan Çiftçi, daha sonrasında ziyaretine gelen vatandaşlarla buluştu. Tebrik ziyaretleri kapsamında 7’den 70’e tüm Çayırova’lılarla yakından ilgilenen başkan Çiftçi, yeni dönemde başta gelecek nesillere yakışır bir Çayırova için çalışacaklarını söyledi.

Başkan Çiftçi, “Hizmet İçin Buradayız”

Başkan Çiftçi, “Halkımızın teveccühüyle 31 Mart Yerel Seçimlerinden başarıyla çıktık. Bize vermiş oldukları bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için planlamalarımızı yaptık. Kısa bir süre sonra Çayırova’mızın eksikliklerini tamamlayacak projelerimizin startını vererek, çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğiz. Hizmet için buradayız. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte her bir projemizi halkımızla istişare ederek hizmete sunacağız. Gönül Belediyeciliğiyle vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olacak, taleplerini dikkate alacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL