Çocuk Servisine Çocuk Oyun Alanı

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Çocuk Servisine Çocuk Oyun Alanı Yapıldı. Hayırsever çift Sultan-Murat Doğan tarafından yaptırılan oyun alanı, hastaneye tedavi için gelen çocukların yüzünü güldürüyor. Hastaneye gelen çocuklar bir yandan..

Çocuk Servisine Çocuk Oyun Alanı

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Çocuk Servisine Çocuk Oyun Alanı Yapıldı.

Hayırsever çift Sultan-Murat Doğan tarafından yaptırılan oyun alanı, hastaneye tedavi için gelen çocukların yüzünü güldürüyor.

Hastaneye gelen çocuklar bir yandan tedavi olurken diğer yandan ise gönüllerince eğleniyorlar. Çocuk oyun alanından çocukların belirli saatlerde faydalandığını söyleyen Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Gökhan Nalbant; “Çocuk servisinin bulunduğu katta yaptığımız alana çocuk oyun grupları yerleştirdik. Belli saatlerde çizgi film izlettiriyoruz. Hastanede tedavisi devam eden çocuklar, kontrollü bir şekilde belirlenen saatlerde buradan faydalanıyor. Doktorların sakınca görmediği ve durumu müsait olan çocuklar buraya alınıyor ve her gün belirli saatlerde burada vakit geçirebiliyor. Oyun alanının yapımını üstlenen hayırsever çiftimiz Sultan-Murat Doğan’a teşekkürlerimi iletiyor hastanemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Böyle bir yeri yaptırmayı uzun süredir düşündüğünü söyleyen Hayırsever Sultan Doğan; “ Gebze Fatih Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ferhat Yücel’le aile dostluklarının olduğunu, onunla bu düşünceyi paylaştıktan sonra burayı yaptırmaya karar verdiğini ve ortaya çıkan görüntünün muhteşem olduğunu söylerken, ileride başka projelere de imza atmak adına bunun bir başlangıç olduğunu belirtti.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi olarak hayırsever çiftimize şükranlarımızı sunuyor hayırlarının kabul olmasını diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL