Çocuklardan Çocuk Servisine Sürpriz Ziyaret

Çayırova Yenimahalle İlkokuldan Anlamı Ziyaret Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Servisine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çayırova Yenimahalle İlkokulu 2/A sınıfın öğrencileri tarafında sürpriz bir..

Çocuklardan Çocuk Servisine Sürpriz Ziyaret

Çayırova Yenimahalle İlkokuldan Anlamı Ziyaret

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Servisine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çayırova Yenimahalle İlkokulu 2/A sınıfın öğrencileri tarafında sürpriz bir ziyaret düzenlendi.

Okul öğrencileri tarafından çocuk servisinde yatan hastalar tek tek ziyaret edilerek yanlarında getirdikleri oyuncaklar armağan edildi. Yaşanan bu güzel paylaşım hem öğrencileri hemde hastanede tedavi gören çocuk hastaları oldukça mutlu ettiği gözlerden kaçmadı.

Bu anlamlı organizasyon sonrası açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş“ Hastanemizde tedavi gören çocuklarımızın hasta psikolojisinden azda olsa kurtulmaları güzel bir an yaşamaları amacıyla böylesine anlamlı bir organizasyona imza atan başta bu güzel öğrencilerimize, okul yönetimi ve öğretmenlerine hediyelerinden dolayı teşekkür ederiz. Çocuklarımızın bu paylaşımlarının kocaman bir gülümseye dönüştüğünü görmekten çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca okul yönetimi böylesine bir organizasyona ev sahipliği yapan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL