Gebze Genel Güncel Manşetler Surmanset Yaşam

Cumaköy Mahallesinde Vatandaşla Buluşma

Gebze mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Cumaköy Mahallesinde gerçekleşti. Kaymakamı Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Yazı İşleri Müdür Vekili Bayram Ali Ünsür,Gebze Müftüsü..

Cumaköy Mahallesinde Vatandaşla Buluşma

Gebze mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Cumaköy Mahallesinde gerçekleşti.

Kaymakamı Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Yazı İşleri Müdür Vekili Bayram Ali Ünsür,Gebze Müftüsü Orhan Örnek,  İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Abdurrahman Tokmak ,Gebze Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barış Eke, Gebze Sosyal Hizmetler Müdürü Kadriye Aydemir,  İlçe Tarım Müdürü Murat Taşdemir, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Engin Güzel Cumaköy Mahalle Muhtarı ve Cumaköy  Mahallesi sakinleri katıldı.

Kaymakam Mustafa Güler “ İçişleri Bakanlığınca vatandaşla buluşma toplantıları kapsamında Kaymakamlığımızca her ay farklı bir bölgede yaptığımız toplantılardan biri olan halk toplantısında sizlerle birlikte olmaya geldik. Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek, devlet olarak hizmetinizdeyiz, iletemediğiniz sorunlar için buradayız”  sözleriyle toplantıya giriş yaptı.

Cumaköy Mahallesi sakinlerinin sorunları, Kurum Müdürleri tarafından tek tek not alındı. Vatandaşların taleplerini ve görüşlerini dinleyen Kaymakam bu sorunların çözümü için nelerin yapılabileceğini vatandaşlara anlattı.

Kaymakam Güler belirtilen tüm sorunların bir an önce çözüme kavuşacağını belirtti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL