Genel Güncel Manşetler Sağlık

Darıca Farabi Hastanesinde personel motivasyon toplantısı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Laboratuvar biriminde Biyokimya ve Mikrobiyoloji Uzman Doktorları öncülüğünde personel motivasyon toplantısı düzenlendi. Toplantıya hastane yönetim ekibi de katılım sağladı.        Toplantıda konuşma yapan Başhekim Doç.Dr.Mustafa Güneş “Bizler..

Darıca Farabi Hastanesinde personel motivasyon toplantısı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Laboratuvar biriminde Biyokimya ve Mikrobiyoloji Uzman Doktorları öncülüğünde personel motivasyon toplantısı düzenlendi.

Toplantıya hastane yönetim ekibi de katılım sağladı.

       Toplantıda konuşma yapan Başhekim Doç.Dr.Mustafa Güneş “Bizler tüm çalışanlarımızı ailelerimizden biri olarak görüyoruz. Bu gibi toplantılar bağları daha da kuvvetlendirmektedir. Bir arada olma ve birlikte bir şeyler yapma duygusunun çalışanları motive ettiğini düşünüyoruz. Bu vesileyle çalışanların kuruma olan aidiyet duygusu da güçlenmektedir” dedi.

     Bizler sağlık kurumu olarak halkımıza sağlık hizmet üretmesi gereken kurumlarız. Bu sebeple amacımız, o hizmeti en iyi şekilde yapmak ve bunun için de önce çalışanlarımızın işlerini severek, gönül vererek yapmasına çalışmaktır diyen başhekim Güneş, güler yüzle ve severek çalışmanın da motivasyonlarını artıracağını dile getirdi. Konuşmasının ardından pasta kesimi ile toplantı son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL