Güncel Manşetler

Darıca Sahiline Yeni Projeler

Darıca Belediyesi tarafından yürütülen Sahil 4.Etap Düzenleme Çalışmaları son aşamaya gelirken, Başkan Karabacak çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililere çalışmaların hızlandırılarak bir an önce bitirilmesi talimatını verdi. Darıca sahilde bulunan kum deposundan..

Darıca Sahiline Yeni Projeler

Darıca Belediyesi tarafından yürütülen Sahil 4.Etap Düzenleme Çalışmaları son aşamaya gelirken, Başkan Karabacak çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililere çalışmaların hızlandırılarak bir an önce bitirilmesi talimatını verdi.

Darıca sahilde bulunan kum deposundan Aslan Çimento Fabrikası’nın alt kısımlarına kadar olan alanda devam eden çalışmalar tamamlandığında vatandaşlar sıcak piknik yapma imkanına kavuşacaklar.

SAHİLDE 400 DÖNÜMÜ HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇTIK

Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Başkan Karabacak, “asfalt serim ve taş tahkimat işlerinin ardından çocuk oyun parklarının da tamamlandığı projemizde üst yapı düzenleme çalışmalarımız ara vermeden devam ediyor. Proje çerçevesinde ana yollardaki düzenlemelerin yanı sıra yan bağlantı yolları da iyileştirilerek vatandaşlarımızın bu alanlara rahatlıkla ulaşmasına imkan sağlayacağız. Çalışmalar tamamlandığında vatandaşlarımız artık sahilde sıcak piknik yapma imkanına kavuşacaklar. Göreve geldiğimiz günden bugüne sahillerimizde yaklaşık 400 dönümlük alanı halkımızın hizmetine açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” diyerek çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL