Genel Güncel Manşetler Yaşam

Demirci “Dernekler, Yardımlaşma ve Kaynaşma Noktasıdır”

İl Derneklerinden Başkan Demirci’ye Ziyaret Çayırova’da faaliyetlerini sürdüren il dernekleri başkanlarını kabul eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, derneklerin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan başkanlar ile belediye yatırımlarını paylaştı. Demirci, “Dernekler, Yardımlaşma..

Demirci “Dernekler, Yardımlaşma ve Kaynaşma Noktasıdır”

İl Derneklerinden Başkan Demirci’ye Ziyaret

Çayırova’da faaliyetlerini sürdüren il dernekleri başkanlarını kabul eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, derneklerin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan başkanlar ile belediye yatırımlarını paylaştı.

Demirci, “Dernekler, Yardımlaşma ve Kaynaşma Noktasıdır”

Belediye başkanlık makamında dernek başkanlarını konuk eden Demirci, Çayırova’nın coğrafi ve ekonomik yapısı gereği Türkiye’nin her bir köşesinden göç aldığını hatırlattı. Derneklerin oluşumlarının ve faaliyetlerinin ilçeye ayrı bir değer kattığını da sözlerine ekleyen Demirci, derneklerin yardımlaşma, kaynaşma ve bütünleşme noktasında büyük bir önem arz ettiğini de belirtti.

Dernek başkanlarının kendi faaliyetleri hakkında da yapmış olduğu bilgilendirmeyi değerlendiren başkan Demirci, Çayırova’nın yöresel ve kültürel açıdan gelişiminde derneklerinde payı olduğunu ve bu yönde derneklere daha çok iş düştüğünü söyledi. Çayırova’nın değişim ve dönüşüm sürecinde ilçeye yaptıkları her bir yatırımın birer birer tamamlanarak hizmete sunulduğunu, ayrıca sosyal ve kültürel hizmetlerin daha da arttırılarak sürdürüleceğini ifade eden Demirci, ilerleyen süreçte gerçekleştirecekleri kültürel ve sanatsal projelerde derneklerle sıkı işbirliği içinde bulunacaklarını belirtti. Ziyarette Artvinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Yılmaz, Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Akçay, Kastamonulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdal Önemli, Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muammer Aydın, Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ramazan Demir ve Trabzonlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Burhan Beşiroğlu hazır bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL