Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/kocaelidebugun.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa-olusturucu/inc/styles-admin.php on line 392
Demirci'den 5 yıllık faaliyet değerlendirme toplantısı | Kocaelide Bugün

Demirci’den 5 yıllık faaliyet değerlendirme toplantısı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle bir araya geldi. Belediye sosyal tesislerdeki toplantı salonunda düzenlenen programda 5 yıllık faaliyetler değerlendirilirken, devam eden projelerde masaya yatırıldı. Demirci,..

Demirci’den 5 yıllık faaliyet değerlendirme toplantısı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle bir araya geldi.

Belediye sosyal tesislerdeki toplantı salonunda düzenlenen programda 5 yıllık faaliyetler değerlendirilirken, devam eden projelerde masaya yatırıldı.

Demirci, “Çayırova 5 Yılda Değişimi Yaşadı”

2014 yılından itibaren her yıl ilçenin değişimini hızlandıracak ve Çayırova’ya değer katacak projeleri hizmete sunan bir ekip olduklarını hatırlatan Belediye Başkanı Şevki Demirci, eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevreye, altyapıdan üst yapıya, ekonomik, sosyal ve kültürel yatırımlara imza attıklarını söyledi.

5 yılda gerçekleştirilen 80 projenin tek tek değerlendirildiği toplantıda devam eden yatırımlar hakkında da müdürler ve başkan yardımcılarıyla istişareler gerçekleştiren başkan Demirci, 31 Mart seçimlerine kadar bu projelerinde tamamlanması için talimat verdi. İlçenin 450 Milyonu aşan yatırımla yeniden inşa edildiğini sözlerine ekleyen Demirci, başta başkan yardımcıları olmak üzere birim müdürlerine ve tüm belediye çalışanlarına teşekkürlerini iletti. Göreve geldikleri gün söyledikleri gibi bir aile ortamı kurduklarını ve bu ailenin Çayırova’ya gece gündüz hizmet ettiğini belirten Demirci, “Çayırova’mızı yeniden inşa etmeden önce ilk olarak belediyemizi güçlendirdik. Hem mali yapımızı güçlü tuttuk, hem de tüm çalışanlarımızla aile olduk. Başarıda en önemli nokta güven, disiplin ve istikrardır. Biz bunu başardık. Çalışanlarımızla, birim müdürlerimiz ve başkan yardımcılarımızla ilçemize hizmet ederken, her bir projeyi planlarken halkımızın taleplerini ön planda tuttuk. Bugün baktığımızda modern ve yaşanabilir bir Çayırova var.” dedi.

“Çayırova Belediyesi Proje Üreten, Hizmet Sunan Bir Kurum”

Yatırımların her yıl dolu dizgin gerçekleştirildiğini işaret eden Demirci, “Projelerimizi tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Seçim beyannamemizde yer alan ve yer almayan yatırımlarımızla Çayırova’mızı güzelleştirdik. İçerisinde eğitim, sağlık, sanat, spor, sosyal ve kültürel hizmetlerimizin verildiği Semt Konaklarımızı 9 mahallemizde inşa ettik. Yine 115 derslikten oluşan 4 yeni okulumuzu kamu yatırımlarında hız rekoru kırarak eğitime kazandırdık. Sportif alanlarda yeni kapalı spor salonları ve yarı olimpik yüzme havuzunu, parklarımızda modern spor alanlarını ve yürüyüş parkurlarımızı geliştirerek hizmete sunduk. Kapalı semt pazarlarımızla halkımıza daha güvenli alışveriş imkanı sağladık. Semt Meydanlarımız ve Sosyal Tesislerimizle vatandaşlarımızın sosyal yaşam alanlarındaki eksikliklerini gidererek, onlara yeni yaşam alanları hizmete açtık. İlçemizde kültürel yaşamı geliştirecek tam donanımlı projeler gerçekleştirdik. Kocaeli’nin en büyüğü ünvanına sahip olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezini, Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezini ve modern bir sosyal yaşam alanı olan Kent Parkı tamamlayarak kullanıma sunduk. Planladığımız her bir projemizi ince ince üzerinde çalışarak bitirdik. Bugün geriye baktığımızda 80 proje üreten, hizmete sunan bir Çayırova Belediyesi var.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL