“Demokrasimize ket vurmaya çalışanların karşısında olduk”

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Nail Çiler’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı “Gebze Ticaret Odası olarak, 15 Temmuz darbe girişimini öğrendiğimiz ilk andan itibaren tüm yönetimimiz, üyelerimiz,..

“Demokrasimize ket vurmaya çalışanların karşısında olduk”

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Nail Çiler’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

“Gebze Ticaret Odası olarak, 15 Temmuz darbe girişimini öğrendiğimiz ilk andan itibaren tüm yönetimimiz, üyelerimiz, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte demokrasimize ket vurmaya çalışanların karşısında olduk. Milletimizin tek yürek halinde darbe girişimine karşı duruşunun en güçlü örneklerinden “15 Temmuz” gününde ve öncesinde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fotoğraf Sergimiz” Odamızda tüm ziyaretçilerimize açık olacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kurum ve kuruluşlarımızın, milletimizin, güvenlik güçlerimiz ile birlikte aydınlık geleceğimizi söndürmek isteyen girişime karşı kararlı ve dik duruşu, hiç bir güç odağına teslim olmayacağımızı kanıtlamıştır.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve manevi değerlerimiz uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anar; korkusuz duruşlarıyla meydanlarda mücadele veren gazilerimize minnetlerimi sunar, 6. Yılında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutlarım.”

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL