‘Engellilerin talepleri için kolları sıvadı’

Sinan Çeper engellilerin derdine derman olacak CHP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Sinan Çeper, vatandaşlardan bizzat kendisine gelen talepler doğrultusunda Gebze’de bulunan tüm parklara engelliler için de oyuncaklar yapılması için Gebze..

‘Engellilerin talepleri için kolları sıvadı’

Sinan Çeper engellilerin derdine derman olacak

CHP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Sinan Çeper, vatandaşlardan bizzat kendisine gelen talepler doğrultusunda Gebze’de bulunan tüm parklara engelliler için de oyuncaklar yapılması için Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner ile görüşerek gerekli bilgi ve belgeleri kendisine teslim etti.

Hemen hemen her kesimden vatandaşın sesi olan Çeper, vatandaşlardan gelen talep, istek ve önerileri dikkate alarak çözümü için mücadele ediyor. Elinden geldiği kadar vatandaşın ihtiyaçlarına gece gündüz demeden koşan Çeper, son olarak kendisine talepte bulunan engelli ailelerinin talebi olan parklara engellilerin de faydalanabileceği oyuncakların yapılması isteğiyle yakından ilgilenerek çözüm için kolları sıvadı.

ÜŞENMEDİ YERİNDE TESPİT ETTİ

Engelli ailelerinden gelen talep üzerine harekete geçen Çeper, kendi özel işlerini erteleyerek bir gününü parkları gezerek fotoğraflamaya ayırdı. Ardından çektiği fotoğraflar, ailelerin verdiği dilekçeler ve belgelerle Belediye Başkan Yardımcısı Güner’in kapısını çalan Çeper olayı bizzat anlattı. Sunduğu projeden memnun kaldığını ifade eden Güner ise, Çeper’in kendisine getirdiği evrakları alarak duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür etti. Projenin takipçisi olacağını dile getiren genç meclis üyesi Çeper, gelişmelerden engelli ailelerini de bilgilendireceğinin altını çizdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL