Fatih Devlet adından söz ettirmeye devam ediyor

Romanyalı Hasta Şifayı Gebze Fatih Devlet Hastanesinde Buldu. Romanya Köstence’de yaşayan 55 yaşındaki I.C.  her iki bacağında %90’a varan damar tıkanıklığı şikayetine ülkesinde bulamadığı çareyi hastanemizde buldu. Ülkesinde aterektomi işleminin..

Fatih Devlet adından söz ettirmeye devam ediyor

Romanyalı Hasta Şifayı Gebze Fatih Devlet Hastanesinde Buldu.

Romanya Köstence’de yaşayan 55 yaşındaki I.C.  her iki bacağında %90’a varan damar tıkanıklığı şikayetine ülkesinde bulamadığı çareyi hastanemizde buldu. Ülkesinde aterektomi işleminin yapılmadığını ve Avrupa’da sosyal güvencesi olmasına rağmen, Türkiye’deki hekimlere ve kaliteli sağlık hizmetine çok güvendiği için ülkemiz ve hastanemizi tercih ettiğini söyleyen I.C; “Hastane mükemmel fiziki şartlara ve modern cihazlara sahip. Özellikle operasyonu gerçekleştiren Doç. Dr. Yavuz Enç ve ekibinin ilgi ve alakası müthiş. Hemşirelerden temizlik personeline kadar herkes işini özveri ile yapıyor. Ülkeme döndüğümde buraya gelmeleri yönünde çevremdekilere teşvikte bulunacağım. Ameliyatımda emeği geçen herkese ve tüm hastane personeline teşekkür ediyorum” dedi.

Operasyonu gerçekleştiren Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Enç  “Hasta her iki bacağında ağrı ve soğukluk şikayetiyle hastanemize başvurdu. Yapılan tetkikler sonucunda periferik anjiyo uygun görülerek başarılı bir operasyonla hasta sağlığına kavuşturuldu ve şifa ile taburcu edildi. Bu tür vakaların hastanemiz açısından güzel bir referans olduğunu düşünüyorum” dedi.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Nalbant ise; “Hastanemizde yeni faaliyete aldığımız Anjiyo Ünitesiyle bölge halkına hizmet vermeyi hedeflerken, yurt dışından gelen hastalarımızın da bizleri tercih etmesi, bizi ayrıca onurlandırdı. Bir kez daha böyle gerekli bir ünitenin hastanemiz bünyesinde açılmış olmasının önemini anlamış olduk. Vatandaşlarımıza kaliteli sağlık hizmeti vermek adına gece gündüz demeden yürüttüğümüz çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL